İnceleme 2016 Fuji Transonic Team

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
Facebookta da görmüştüm, hediye edildiğini nasıl olduğunu soramadım burdan sormak istedim yanlarına gidip bisiklet güzelmiş keşke benim olsa mı dedini de hediye ettiler? :D Şaka bir yana anlatırsanız hem okuması keyifli bir yazı olur hem de belki bir gün işimize yarar fena mı olur? :)

Scudo

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
@dethagorf öncelikle neyi anlatmamı istediniz tam anlamadım,sanırım bisikleti Fuji Caja Rural Takımından Hediye Aldığımı Düşündünüz.Buna İstinaden Söyle Cevaplayım İsteğinizi.Bisiklet Sevenlerin Türkiye Turuyla Öyle Veya Böyle Bir yerde Yolu Kesişiyor ve Bu Organizasyona Yurdışından Onlarca Takım,Yüzlerce Sporcu ve teknik ekipleri Geliyor.Bu İnsanlar Fazlasıyla Saygı ve Misafirperverliğimizi Hak ediyor.Bence Ülkemize Gelen Bu Misafirlerden bir şeyler Almaktan Çok Misafirperverliğimizi Nasıl Gösteririz Çabasında Olmalıyız.Misal Yöresel Ürünlerimizden Hediyeler Verebiliriz,Bildiğim Kadarıyla Çorlu Kahvesiyle Meşhur,Takım Sporcularına Bu Kahvelerden,yanında Türk Lokumuyla Hediye Verebilirsin.Dışardan Bakıldıgı Zaman Suluk İsteyen Çocuklar Bile Bize Üçüncü Dünya Ülkesi İmajı Veriyor Bu da Beni Çok Üzüyor..

• Beğen
Tepkiler: Imlampre

turac000

Daimi Üye
Tepki
144
Günümüz şartlatında transonic alınmaya değer mi

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
@turac000
Günümüz şartlarında alınacak tek bisiklet..Gerçi ben iki tane aldım :)

• Beğen
Tepkiler: hüseyingürgah