2016 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu / 52nd Presidential Cycling Tour of Turkey

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha geçen senenin kazananlarınin paraları yani ödülleri ödenmeyen bir yarışa kim gelmek ister?
Birde bu yönden bakın.

Scudo
Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@eozalp1914 kapadokyayı da gösterelim diye biraz değişikleşmiş. Aslında yenilikler iyi bence :) TDF veya Vuelta gibi kült bir turumuz olmadığı için...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yarış sitesini de organizasyon şirketi yapacağı için eski site puf oldu,yenisni bekleyin, yarışın yapılacağından kimsenin kuşkusu yok zira , başarılı ve tatmin edici bir organizasyon olup olmayacağı belirsiz, takımlar gelmek istemeyecek, sporcular gelmek istemeyecek vs. Bir de seneye World tour yarışı olma arifesinde iken, başarısız, sıkıntılı bir yarışı UCI asla kabul etmeyecektir ve desteğini de azaltacaktır.

sabitkamera

Daimi Üye
Tepki
644
İsim
Andaç Işık
Bisiklet
Diğer
@Hasan Saylık

Kesinlikle haklısınız.
Görünen o ki bu yıl kötü bir organizasyon olacak. "Organizasyon"un ilk adımı tanıtımıdır. Henuz ortada bir websitesi, aktif sosyal medya hesapları yok. Organizasyonu yapan şirketin portföyü de pek kuvvetli değil. Umalım ki her şey yolunda gitsin ancak görünen o ki aksaklıklar ve hatalarla dolu bir tur olacak.

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Kısmetse bu yıl Konya da izleyeceğim inşallah :harika:

• Beğen
Tepkiler: ahmetkya

Sabih Bağcı

Trakya Bisiklet Kulübü
Tepki
205
İsim
Sabih Bağcı
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan Saylık kusura bakmayında federasyonun bu zihniyetiyle, aldığı kararlarla nereye World Tour yarış takvimine giriyoruz? Tek turumuz var o kadar. O da saçma sapan bi şekilde olsunda bitsin şeklinde ilerletiliyor. Bir tane bile Continental lisanslı takımımız yokken nereye World Tour listesine girecek Tour of Turkey?

Bülent Kavakkoru

Daimi Üye
Tepki
106
Bisiklet
Trek
@Sabih Bağcı
Aslında world tour olmak için illa o ülkenin world tour takımı olmasına gerek yok. Organizasyon uzun yıllardır sorunsuz ve güzel bir şekilde ilerliyordu. Takımlar ve sporcular organizasyondan çok memnundu. Görünen bu güzel konulara istinaden UCI world tour sözü vermişti ama bu yıldan sonra ne olur bilinmez. Bu yıl tur yapılırsa sadece birkaç takım katılır diye düşünüyorum. Onlarda continental takımlar olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Sabih Bağcı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bülent Kavakkoru SIKINTI da burda başlıyorx takımların davet edilmesi, takımlar kadroları netleştirmesi, her biri gecikiyor, Trek geleceğini söylemişti sonra vazgeçti. Giro kadroları bile oluşmaya başladımışken, adamlar küçük br yarışda olsa TOTurkey'e kadro göndermek sorundalar. Tom Boonen bile geldi ya bu sene.

justbasicfacts

Aktif Üye
Tepki
263
İsim
ANIL OKAY
Bisiklet
Fuji
UCI'nin sitesini incelediğimde organizasyon bilgilerinde mail adresi olarak tourofturkey@ceoevent.com.tr adresini gördüm. etkinlik'in web sitesi olarak da (link) gözüküyor. whois bilgileri malesef çalışmıyor ama domain alınmış. tourofturkey@ceoevent.com.tr adresine etkinliğin durumu ile ilgili mail attım bakalım dönen olacak mı?

edit

maile geri dönüş yaptılar. kırmızı ile sansürlediğim yerde telefon numarası yazıyor. sormamı istediğiniz bir soru varsa telefon açıp sorayım :)

tOt.PNG

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Maşallah, bisiklet turu değil, sovyet devlet arşivi, ne gizemmiş arkadaş..

@justbasicfacts Sorular basit; yapılacak mı (1), hangi takımlar katılacak (2)

Bunlar bilinse diğer sorular da (gönüllülük, yayınlar, tam rotalar vs) gelir arkadaşlardan.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
@justbasicfacts vallahi şanslısınız herhalde, ben de mail attım ama dönmediler. Gönüllü çalışmak istiyordum........

justbasicfacts

Aktif Üye
Tepki
263
İsim
ANIL OKAY
Bisiklet
Fuji
selam, dün iş yoğunluğundan dolayı arayamadım. bugün arayacağım ;)

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
merhaba arkadaslar..mail lime şimdi dönüş yaptılar.parkur belli olmuş.2 3 gün içinde tourofturkey sitesinden yayınlanacakmış.ayrıca gönüllü olarak personelde çalıştıracaklarını söylediler.

• Beğen
Tepkiler: ahmetkya

justbasicfacts

Aktif Üye
Tepki
263
İsim
ANIL OKAY
Bisiklet
Fuji
Merhaba arkadaşlar,
Organizasyon şirketinden yetkili ile görüştük.

Resmi duyuruları Türkiye Bisiklet Federasyonunun istekleri doğrultusunda şu an beklettiklerini söylediler. 3-4 güne bütün resmi açıklamalar yapılacakmış.

En onemi konulardan biri olan gönüllü çalışma konusunu da sordum. Seneye turun world tour olma ihtimali sebebiyle uci çalışanların sigortalı olmasını istiyormuş ve bu sene bütün gönüllülere sgk yapılacakmış. Yine 3-4 güne bütün bilgiler web sitesinde yer alacakmış.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Valla işler hiç parlak gözükmüyor; neredeyse hiçbir World tour takımının listesinde bizim TUR gözükmüyor. Böyle bir yarışın da World tour olması çok zor gözüküyor, umarım programlarda değişiklik olur ama hiç sanmıyorum bu tür takımlar çok önceden belirliyorlar nereye ne zaman katılacaklarını...

gokhantig

Forum Bağımlısı
Tepki
362
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Organizasyon şirketi büyük yıldızlara "ekstra" katılım ücreti ödemezse büyük yıldız beklemeyin bu sene..

• Beğen
Tepkiler: Helen