2016 Cube Modelleri

M.Furkan Kurt

Forum Demirbaşı
Tepki
134
İsim
Furkan
Bisiklet
Carraro
Güncel fiyat listesi çıktımı ?

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Uptown Cyclist
Banada tersi focus aynı etkiyi bırakıyor

@isaac52
Ben olsam Giant derim yıllardır beğeniyorum bence 1 giant 2 trek 3 cube

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@isaac52
Yalnız bura cube modelleri başlığı diye benim sıralama bu normalde. Cannondale ile specialized de var benim sıralamada

• Beğen
Tepkiler: Serrchi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yol giant şehir trek modelleri hoşuma gidiyor...image.jpg

image.jpg

image.jpg

Trek,specialized,giant comax 3'ünden biri....????

adr

Üye
Tepki
196
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cube
buda fena sayılmaz ;)

http://2015.cube.eu/media_ftp/BIKE_Bilder_2015/639000/639000_zoom.jpg

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@starscream
Strida katlanır bisiklet gibi Zincir yok triger kayışı bar ne güzel yağ derdi kir pas derdi yok

Erbay

Üye
Tepki
86
İsim
Erbay Ç.
Bisiklet
Cube
İnsanın hepsini alası geliyor,.. Koyucaksın bahçeye renk renk desen desen :hhhhhh:

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Erbay
Ondan sonra şu meşhur Anyalya hırsızı dadanacak Tekirdağa

Alfa_x

Daimi Üye
Tepki
121
İsim
Ali
Bisiklet
Cube
Mtb lerin aynı kadro da drive trainleri yükselmiş(örnekse benim 2015 pro black line da slx xt deore iken bunda yeni xt var lakin bende reba masa varken ki baya iyi maşa bunlarda recon var).Buseneki fiyatlarda biraz daha yüksek gibi bazı yurt dışı siterlerinde 2016 lar var.

küpçü

Daimi Üye
Tepki
2.414
Bisiklet
Cube
Cube fiyatları uçmuş, geçen mayısta aldığım bisiklet şu anda 214 euro daha pahalı. Resmen oha diyorum.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

Yusuf Ziya Aktaş

Katip el-Bayburdî
Tepki
269
İsim
Yusuf Ziya AKTAŞ
Bisiklet
Focus
@ali aksayar üstelik euro'nun fiyatının 3,32 olduğu aklıma gelince hemen "kaç kaç kaç kaç" repliğini yapasım geliyor:D ama işte euro'nun fiyatına rağmen cube bisikletlerden gözümü alamıyorum..:) nazar duası okuyorum hee yanlış anlaşılma olmasın :D
@soneryen
Hem de 5000 km'de bir yağı değişiyor...:) kapalı sistemler harika aslında:) azıcık daha yaygınlaşmasını bekliyorum:)

Mbayraktar

Üye
Tepki
2
İsim
Muhammet bayraktar
Bisiklet
Kron

arkadaşlar bu bisiklet sizce f/p olarak iyi mi şehir içi ve uzun turlarda kullanmak için alacağım. İşe gidiş geliş ve hafta sonları uzun turlar için. ne dersiniz?

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mbayraktar
Bir yıldır kullandığım geometrisiyle, ataklığıyla, renkleri ile, rijitliğiyle, akıcılığıyla bana bir kez daha ne iyi yapmışımda almışım dedirten alman harikası bisiklet. Giant ve trek in arkasından sıralamaya dahil edenlerin bisikletten anlamadıkları yönünde ciddi kuşkularım var.

Mbayraktar

Üye
Tepki
2
İsim
Muhammet bayraktar
Bisiklet
Kron
@mehmetsunu

bir türlü kara veremedim. yanlış yapmaktan korkuyorum, özellikle pişman olmaktan korkuyorum. işe gidiş gelişte beni yormayacak bir bisiklete ve uzun yolda belimi bileklerimi ağrıtmayacak bir bisiklete ihtiyacım var

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Bir yol bisikleti sahibi olarak tek diyebileceğim, bahsettiğiniz şeyler (şehir içi, uzun turlar, işe gideyim geleyim vs) için yol bisikleti almamanız.

Bununla ilgili de geniş bir yazı yazacağım, bu yol bisikleti işi heves edilmesinden fazlasını gerektiriyor.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mbayraktar
Dostum aynısının tıpkısı amaçlarla bu bisikleti almıştım. Forumu karıştırırsan zati şahaneleri hakkında yazılmış bir adet inceleme yazısına rastlarsın. Hiçbir kuşkuya yer bırakmayacak derecede kaliteli bir bisiklettir. Bir günde 200 km üzerinde gittiğimi hatırlıyorum. 100 km lik turlar ise can sıkıcı geliyor. Çünkü bittiğinin bile farkına varmıyorsun. Eğer rock nroll un bir kralı varsa , england tahtının kralı varsa hiç şüphesiz fitnesın kralı da bu bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: Mbayraktar

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@mehmetsunu

(Düzeltme: Linki göremediğimden aşağıdaki yazı yol bisikleti baz alınarak yazıldı, dolayısıyla yanlış yorumlar içermekte. Ancak linkteki bisiklet için geçerliliğini kaybetse de genel geçer düşüncemi içerdiğinden bir kısmını aynen bırakıyorum)

Bir bisikletin kendisi 200 km yol yapmanın tek sebebi değildir, bunun selesi var, tekeri var, oturuş açısı var, var oğlu var.

Fitness başka şey, bahsedilen amaçlar başka şey. Tur ve şehir içi önceliği olan birisine asfalt ağırlıklı, ince ve yüksek basınç lastikli (konforsuz), geometri olarak çok daha yatık sürüşü gerek görecek olan bir bisikleti tavsiye etmek, doğru değil.

• Beğen
Tepkiler: wenom