2015 yılında bisiklet adına bana katkılarından dolayı teşekkür ettiklerim

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında Bahadır Gürel tarafından paylaşıldı.

 1. Bahadır Gürel

  Bahadır Gürel Onursal Üye

  Yaş:
  48
  Kayıt:
  7 Haziran 2011
  Mesajlar:
  2.019
  Beğeniler:
  7.514
  Şehir:
  Maltepe/İstanbul
  Adı:
  Bahadır Gürel
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  Evet, 2015 yılında bisiklet adına birçok faaliyette bulundum. Bunları tek başıma yapmadım, gerçekleşmesinde bana büyük katkıları olanlar vardı. Onlara da buradan teşekkür ediyorum.

  - Öncelikle her yıl olduğu gibi 2015 yılında da bisiklet hobime saygı duyup, beni halen eve almaya devam eden değerli eşime ve sevgili kızıma teşekkür ederim.

  - Bu yıl Çanakkale, İzmir ve Ankara olmak üzere şehirlerarası üç tur yaptım; bunları düzenleyen Atilla ekibine teşekkür ederim.

  - Bu yıl iki yarışa katıldım; ulaşım, konaklama ve takım ruhu katkılarından Atilla ekibine ve bana eşlik edip katlandığı için sevgili eşime teşekkür ederim.

  - Hafta içi akşamları yüksek tempolu antrenmanlar yapmamı sağlayan Ulaş Apak'ın Salı-Perşembe grubuna teşekkür ederim.

  - Hafta sonu klasik rotada antrenmanlar yapmamı sağlayan Atilla ekibine, farklı rotaları keşfetmemi sağlayan Mustafa Çavuş'un önderdiğindeki İstanbul Yol Grubu'na teşekkür ederim.

  - Yol bisikleti sevdası kazandırdığım iş arkadaşım Yılmaz Filiz'e, tek kaldığım zamanlarda bana eşlik ettiği için teşekkür ederim.

  - Bisikletimle ilgili veya benimle ilgili gördüğü her eksikliği bıkmadan usanmadan bana söyleyen, her sorumu eksiksiz yanıtlayan ve beni bu anlamda motive eden Atilla Atay'a teşekkür ederim.

  - Her ne kadar hiç tanışmamış olsam da okuduğum kitaplarıyla, blog yazılarıya ve makaleleriyle, sistematik antrenman yapıp gelişmemde katkısı olan Joe Friel'a teşekkür ederim. Henüz yaşıyorken mutlaka tanışacağım; Atilla Atay uygulamalı antrenörüm olmuşsa Joe Friel da teorik antrenörüm sayılır.

  - Bisiklet kültürü anlamında çok değerli yazılar okuduğum ve görüştüğüm değerli Bisiklet Forum'culara teşekkür ederim.

  - Tüm aktivitelerimi sakladığım ve bana inanılmaz bilgiler sağlayan Strava'ya, Stravistix'e, Veloviewer'a, TrainingPeaks'e, Polar Personal Trainer'a ve bunlar arasında entegrasyonu sağlayan FitnessSyncer'a teşekkür ederim.
   
 2. İbrahim A.

  İbrahim A. Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  12 Haziran 2014
  Mesajlar:
  816
  Beğeniler:
  1.171
  Şehir:
  İSTANBUL
  Bisiklet:
  Canyon
  Seviye:
  Sizin yaşınıza geldiğimde yaşamak istediğim hayatı yaşıyorsunuz :) Daha 16 sene var ama çok az kalmış gibi hissediyorum :confused:
   
  Bahadır Gürel bunu beğendi.
 3. öylebirbaktıydım

  öylebirbaktıydım Aktif Üye

  Kayıt:
  28 Ocak 2015
  Mesajlar:
  177
  Beğeniler:
  129
  Şehir:
  Adana
  Adı:
  Şahin Can
  Bisiklet:
  Merida
  Seviye:
  @Bahadır Gürel Bey forumdaki yazılarınızın hepsi birbirinden güzel.Gerçekten hepsi çok büyük bir bilgi birikiminin ürünü hepsini zevkle okuyorum,öğrenmeye çalışıyorum,öğrendiklerimide uyguluyorum.Benim bisiklet hayatıma güzel ve faydalı bilgilerinizle yön verdiğiniz için teşekkür ederim
   
  Bahadır Gürel bunu beğendi.