2015 Dahon modelleri

Tepki
20
Bisiklet
Scott
@tugrulboraerkil

Teşekkürler. Aklımda ki diğer bisiklet o zaten. Sizin mesajlarınızı da okudum. Fiyatları da peşin 2900 civarında. Ama siz uygun almıştınız galiba.

Scudo

tugrulboraerkil

Forum Demirbaşı
Tepki
520
Bisiklet
Tern
@can akkoyun Ben de 100 lira fazlasina aldim.2900 ise hic kacirma derim hele ki dolar bu kadar artmisken.Katlama mekanizmasi Dahon lara gore cok daha guzel.Pisman olmayacaksin.Ilk aldiginda, gezerken muhtemelen zincir atacak bir kac defa.Vites ayarlarindan anliyorsan kendin yaparsin ama anlamiyorsan servise goturursun.2 dakikalik isi var.Ondan sonrasinda hem surerken,hem de ev icinde onunla karsilikli bakisirken keyifli dakikalar yasayacagina inaniyorum.Ben hala hayran hayran bakiyorum ona:)

• Beğen
Tepkiler: can akkoyun

aLis_

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Dahon
ikinci el dahon vybe d7 aldım. acaba katlanınca tekerlerin ayrılmaması için bir sistem mevcut mu bu sistemde? aldığım arkadaş olmadığını söyledi ancak sanki birbiri içerisine geçebilecek parçalar mevcut gibi? kolay bir giriş olmuyor o yüzden de fazla zorlamak istemedim. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
@aLis_ Dahon'larda mıknatıs sistemi vardır kadronun açılmasını engellemek için.

• Beğen
Tepkiler: aLis_

aLis_

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Dahon
@Thranduil cevabınız için çok teşekkür ederim. siyah iki parça var, gidonu iyice eğip ayarlamama rağmen birbirine geçirmekte oldukça zorlanıyorum hatta bir kez hariç pek oturtamadım. dediğiniz yer orasıdır değil mi?