Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2014'ler ne zaman gelicek

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında nurullah memiş tarafından paylaşıldı.

1. nurullah memiş

nurullah memiş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    2014 model carraro alacağım fakat mağaza sahibi alt gruptan başalyıp sırayla üretiyorlar dedi yani mart başını bulur dedi 2014 modeller için ama n11 de bisikletçim.com da filan bu modeller satışta ön sipariş filanda yazmıyor.

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Böyle bahaneler söz konusu bile değil :) İllâki bayiden almanıza gerek yok, bayiler, bayi olmayan satıcılardan daha pahalıya satıyorlar ürünleri. Biraz daha araştırmanda fayda var.

3. nurullah memiş

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    uygun bir fiyata alacağım pazarlık yapıldı fiyatta sıkıntı yok ama , üretim alt battan başlıyor üste doğru gidiyo çıkanı gönderiyor dedi adam yanımda aradı carraroyu mart başı dedi istediğim model için , fuarda var şubat sonu en kötü o zamana da kadar gelmesi lazım yani öyle değil mi

4. nurullah memiş

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    accell bisikleti aradım ve sordum 27.5 jantlar mart ayında üretilcekmiş üretim planı o şekildeymiş.

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bu bahsettiğin olayların aynısını yaşamış birisi olarak, bu söylentilere inanmıyorum ne yazık ki. Bende bisiklet arayışına girdiğimde almak istediğim model içinde aynı şeyler söyledi yok, 15 gün sonra gelicekmiş, fabrika daha üretime başlamamış gibi şeyler, ama ne oldu, fabrikada ve bayilerde yok, şuan için üretim yok denen bisiklet'i ben sivas'da bir mağazada buldum :) bu lasman'ı yapılan bisiklet'lerin ilk partisi satıcılara gönderilmiştir. İllâki aradığın model bir yerlerde vardır mutlaka Accell ile konuşmak benim için bir şey ifade etmiyor malesef ama, belki öyledir deyip bekleyebilirsin sana kalmış. Arayan bulur, inleyen ölür yide boşuna söylememiş'dir atalarımız.

6. nurullah memiş

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    yorumların için teşekkür ederim arkadaşım, internetten almak istemiyorum burdaki mağazada ki adam da gayet dürüst bi beyefendi yalan söylediğini düşünmüyorum , carraro'un üretim planı ocak 26 subat 29 mart 27.5 jant şeklindeymiş şimdi internette satılan diğer satıcıları arıcam ve varmı eliniz de diye sorucam varsa gidip konuşup bisikleti istettircem .

7. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Rica ederim Nurullah bey, benim söylemeye çalıştığım şey, bayilerin genel söylemleri böyle herkes aynı şeyi söylüyor. Bayi yanımda atıyor fabrikayı :) falan filan işte. Bende bu tarz söylemler ile çok karşılaştığım için almak istediğiniz bisiklet'e biran önce kavuşmanız için başıma gelenleri aktarıyorum. Umarım kısa zamamda buşurusunuz, son olarak hangi modeli arıyorsunuz?

8. nurullah memiş

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ali bey çok sağolun ama carraro'ya filan gerek kalmadı telefon geldi az önce evdekiler alman malı sağlam bişey almamı istedi yardımcı olacaklarını söylediler 2000 -2200 tl civari ghost-lappier-trek-fuji-cube-scoot filan aramaya başladım şimdi bütün araştırmaları çöpe attık ama carraro nedir ne değildir biliyoz artık :D

önerebileceğiniz sevisi yaygın bir 2014 model varsa söylerseniz çok mutlu olurum :)

9. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Nurullah bey, benden samimi bir tavsiye istiyorsanız sadece marka diye bu bisiklet'lere oakdar para vermeyin. Değmez!..
    Belirlediğiniz fiyat kategorisinde size önerdiğim bisiklet'den başkası size bu bisiklet'in vereceği rahatlığı ve mutluluğu veremez. Bir daha düşünün!..
    http://www.salcano.com/bisiklet.php?cesit=3&sira=24

10. nurullah memiş

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    teşekkür ederim Ali bey herşeyi baştan tek tek düşüneceğim :)