2014 The Presidential Cycling Tour of Turkey (TUR)-50.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

Scudo

Caner Kaya

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Kron
Bence şubat ayı için world tour kabul edilmeli. Yukarıda da yazıldığı gibi bu şekilde sadece antrenman turu olacak. Hiç degilse o şekilde gelistigimiz zaman ilerde takvim değiştirme şansımız olur. Ama şu anda 2.HC olan turu takvimde kıyak bir yere world tour olarak koymazlar. Dediğim gibi önce world touru kabul edip sonra gelişip takvim kollamak lazım. 5 güne düşerek falan olacak işler değil bunlar.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@Mert E.

Köprü eğer 13:30 da açılmışsa 3,5 saat kapalı kalmış demektir. Ben 10 da geçmeye çalıştığımda kapanmıştı. Şikayet edenler varsa geçiştiremezsiniz. İstanbul zaten birçok vesile ile pazar günleri dumura uğruyor. Belediyenin daha iyi planlama yapması gerekiyor. Kimse bir başkasına hayat şekli dayatmasın istiyoruz. İstanbul mutsuz insanlar şehri oldu. Bisiklet koşusu çok güzeldi Türkiye'nin tanıtımına faydası oldu ama daha iyi idare edilmelidir.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
aslinda ekim'de konulabilir tour of beijing ardindan bi hafta guzel gider bence, havalar da guzel o sirada

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@yucel gulesenoglu

Seneye İzmir'de yapılsın İstanbul'dan kimse üzülmez. :)

yucel gulesenoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
360
Bisiklet
Pinarello
@Mert E.

ben sadece İstanbul şikayet ediyor diye birşey yazmadım zaten, İstanbul'da yaşayanların olaydan bilgilerinin olmamasından bahsettim ayrıca 2.paragraftaki yazdıklarım sadece kendi düşüncelerim değil kafamdan uydurmadım bugün televizyonda yarış sonrasında konuşulan konulardan birisiydi ve bence haklılık oranıda yüksekti.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@Ali Uzel

anladik da simdi soyle dusun, turkiye'nin tanitiminin haricinde dunya capinda unlu yariscilarin geldigi bir tur duzenleniyor,buyuk bir spor organizasyonu, senin kullanman icin yiginla ulasim araci var sen inadina hava atcam diye bmw'ni alip besiktas'a gitmeye calisiyorsun, atla metroya git, marmaray da acildi, oradan bisiklet turu gecmiyor ya, bizim ulkenin spor diyince aklina bir tek futbol geldigi icin boyle bunlar, arkadasin dedigi gibi, fenerbahce'nin kutlamalari sirasinda ne kadar yol kapandi kimse hic bir sey demedi, mitinglerde ne kadar yol kapaniyor, yine bir sey yok... insanimiz boyle diyelim gecelim bence

• Beğen
Tepkiler: Emre G.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
izmir'de gun boyunca ana yol kapaliydi bir kisinin sorun cikardigini gormedim, cok yogun bir izleyici kitlesi vardi, iste bu yuzden izmir'i seviyorum

• Beğen
Tepkiler: onur güneş

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Istanbul etabi linki varmi full izleyelim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@Berk Ilgar

Ben bugün hiçbiryere arabayla gitmedim arkadaşım. Gidenleri anlamaya çalışıyorum ve ortak çözümler bulunması gerektiğini savunuyorum. Yoksa tabi bugün insanları bağırta bağırta trafikte beklettiler birşey de olmadı. Belki 1-2 acil hasta yolda ambulansda öldü kaldı.

İstanbul'un nüfusu 15 milyon olmuş. %10 u sokağa çıksa zaten heryer dolup dolup taşıyor.

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
istanbul la izmir fanatiklerinin tartışmasına dönecek iş

@Ali Uzel

olimpiyatlar türkiye ye verilmeyince, ''beceremezdik zaten iyi oldu'' diye sevinenlerden misin sen?

• Beğen
Tepkiler: prokamikazae

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@Ali Uzel

o zaman neden savundugunu anlamadim, kimse yolda olmez zaten acil durumlar icin alternatif rotalar acik merak etme, 365 gunde sadece 1 kere gelen bir tur bu istanbul'a o gunde insanlar (sen kullanmamissin) toplu tasimayi kullaniversin bi zahmet

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Ambulans kapali yoldan gitmek istedi de yassah kardesim mi dendi?

Arabanizi almadiysaniz, birinci kopruden saat 10'da nereye gecmeye calistiniz? Arabanizi aldiysaniz birinci kopruye niye gittiniz de, ikinci kopruye gecmeye calismadiniz?

Ben saat 9.00 gibi ikinci kopruden gectim, zerre trafik de yoktu. Gerci birinci kopruyu de 9.30 gibi kesmisler, 13.00 gibi acmislar.

Pazar sabahi hangi aklievvelleri trafikte bagirtmislar.

Geciniz..

bdevrim

Üye
Tepki
8
Bence bu tur bir daha istanbula hiç verilmesin TRT den beterler. Güzellik gelmiş mıy mıy. Bırakın biraz da diğer insanlara güzel seylere saygı duymayı ögrenin. Spor deyince akıllarına futboldan başka bir şey geldiğide yok bunların.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Tamam herşey güzel de, keşke görmemiş gibi takım arabalarına, bisikletlere saldırmasaydınız suluklar için.
Geçen bisikletçinin kadrosundan suluk almaya çalışan gördüm bugün...
Gerçekten bu kadar aciz miyiz ya. 10 liralık suluk için...

Takım arabasına her gelen 2 şey yapıyor;
Bisikleti kurcalamak, hepsine bağırarak karşılık veriyor takım görevlisi
Suluk, forma vs. istemek. Buna da Belkin'den bi sporcu, "tabi canım, gel bisikleti de al" dedi.

Sırf bunlar yüzünden utandım gidip sporcularla muhabbet etmeye.

Ne zaman birinin yanına yaklaşsan, aha geldi bedavacı, bakalım bu ne isteyecek diye bakıyorlar.

Neyse, öyle böyle geçti tur.
Fena değildi. Geçtiğimiz yıllardan daha iyiydi.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@Berk Ilgar
Karşılaştırmaları yaparken biraz detaylardanda bahsetmek lazım. Trafik organizasyon olmadan bile sorunlu İstanbulda . Sonuçta İzmirin nüfusu kadar araba var İstanbul'da :)