Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 2014 Salcano Assos 50 SLX, XT Sarı Siyah

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Ahmet Cahid GÜRSES tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Cahid GÜRSES

Ahmet Cahid GÜRSES Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Salcano Assos 50 Full SLX sarı-siyah bisikletim satılıktır.Satma nedenim 27,5 veya 29 geçecek oluşumdandır. Bisikletin tamamen slx,xt donanımdır ve piyasada bulunması zor olan renk kombinasyonudur.Bisiklette çizik vardır fotoda göstermeye çalıştım kesinlikle kırık,vuruk,çatlak yoktur. Sele,sele borusu, gidon, gidon boğazı komple Ritchey Wcs'dir. 3x10 vites sistemine sahiptir ve aynı zamanda Dyna-Sys teknolojisi kullanıldığı için vites geçişleri son derece seri ve dayanıklıdır. Arka aktarıcı XT M786 -SGS Shadows SD+ teknolojisine sahip olduğu için zincirin kadroya vurma olayı ortadan kalkmış oluyor. Bu durumda tabiki bisikleti arazide kullanacak olan arkadaşlar için müthiş bir avantaj sağlamış olacak. Aynakolun tasarımı, dayanıklılığı ve tüm bu artılar ile birlikte hafif olması da ayrıca kayda değer bir konudur. Maşa Rock Shox Recon Silver Coil modeldir. Yağlı-yaylı olan maşa 80-100-kapalı olmak çalışmakta. Maşanın kitlemesi gidondan olmaktadır. Maşanın iki modu var kalumbağa(düz zemin) ve tavşan(arazi). Jant seti Mavic Cross Ride 6'dır. Bisikletin üzerindeki lastikler Continental Race King 2.2 dir ve piyasadaki bir çok lastiğe oranla hafif ve esnektir yanında bir tane hediye olarak verilecektir. Fren kollarının kısa olması kavrayışı kolaylaştırdığı gibi Shimano'nun bu model üzerinde kullandığı teknoloji fren sisteminin daha güvenli ve iddialı olmasını sağlamaktadır. Zincir kısmına gelince, yeni aldığım xt zincirin iç kısmı vites sisteminin düşük kombinasyonlara rahat ve hızlı geçişini kolaylaştırmak amacıyla eski modellere nazaran geliştirilmiştir. Aynı durum yüksek vites kombinasyonuna geçişler için zincirin dış tarafına da uygulanmıştır. Ayrıca çamur engelleme özelliği ile zincirde çamur birikmesi olayı son bulmuştur. Toplam ağırlık 12.50'dir. Kadrosu hafif alaşım alüminyum kadrodur. Ağırlığı hafif alaşım olmasından ötürü son derece düşüktür. Aklınıza takılan başka bir soru varsa siteden yada telefondan ulaşabilirsiniz.Bakımı her şeyi yeni yapıldı. Pazarlık vardır. Antalya elden teslim. il dışı kargo alıcı öder. 0541 441 58 60 Fiyat:2250
    not: spd hariç.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    jant telinde hafif bir yamulma var vaktim olmadığı için değiştiremedim sürüşe her hangi bir etkisi yok.
    burada arabada bisiklet taşırken olmuş sadece boya kalması var.
    Burası nasıl çizildi bende anlayabilmiş değilim kırık veya çatlak değil arkadaşlar kontrol edildi.:harika:
    XT zinciri ve XT arka aktarıcıyı yeni taktım arkadaşlar sorunsuz.
    Arkadaşlar gösterdiklerim dışında her hangi bir şey yok benim içim rahat sizinki de öyle olsun iyi günler.

2. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Kadro boyu nedir?

3. KS
    Ahmet Cahid GÜRSES

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @Deniz kusura bakmayın yazmayı unutmuşum 17.5"-17.9"

ilan güncel arkadaşlar..

ilan güncel arkadaşlar..

Takas yok, ilan günceldir.

ilan güncel ciddi alıcılarla anlaşılır..

ilan güncel..

ilan güncel..

ilan güncel..

ilan güncel..

ilan güncel..

ilan güncel..

ilan güncel..

ilan güncel..

ilan güncel..

2100 TL DEN GÜNCEL..

ilan güncel..

ilan güncel..

ilan güncel..

4. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Arkadaşla bir kez beraber sürmüştük. Bu bisiklete yakından detaylıca bakmıştım. Bisiklet gayet temiz. Fotoğraflamayı arkadaş zaten açıkça yapmış. Kadro gövdesi Assos modellerde farklı, güzel bir kadrosu var. Üzerindeki Ritchey tamamlayıcı kitine kadar her malzemesi yeterli düzeyde. Jantları zaten anlatmak yerine binmenizi tavsiye ederim. Akıyor...
    Satan kişiyle herhangi bir irtibatım yoktur. Zaman zaman forumdan ikinci el alışveriş yapıyor ve güvenilebilecek kişileri anlamaya çalışıyorum. Arada bir sisli fotoğraflar arkasından ürünü gösterip, ballandıra ballandıra anlatıp, zayıf özellikleri de söyle-me-yenleri fark etmişsinizdir. Bu yüzden bunları yazdım.
    Alana satana hayırlı olsun:harika:

5. KS
    Ahmet Cahid GÜRSES

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @MehmetAliB. çok teşekkür ederim ağabey böyle bir açıklama yaptığınız için.. :) Bu arada arkadaşlar 29ER geçtim bisikleti temizleyip odaya kaldırıyorum orada yeni sahibini bekleyecek.. :)

ilan güncel..

İlan güncel..

iilan güncel yol bisikletiyle takas düşünülür..

ilan güncel..

İlan güncel..

ilan güncel..

2000 TL GÜNCEL.

2000 TL GÜNCEL.

İLAN GÜNCEL

ilan güncel

SATILDI