2014 Cannondale Synapse HI-MOD

Scudo
Tepki
55
İsim
Muhammet Erarslan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BF Okuru kışlık düşündüğünüzün kısa kollusu var bendede :)
zamanla alırsınız giyim önemli :)
ben de bir gün burada konu açıcam inşalah

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Muhammet Emin Erarslan o sizde olan yani bahsettiğimiz mükemmel bir forma. Aslında ilk söylediğimden bile daha güzel. İlk dediğim de sade bir görüntüsü var. Bakmayın biraz da bisikletimin rengine uyumlu diye seçebiliyorum o şekilde :D o halde inş. alırsınız ve sizi de o konuyla görürüz. Yani dönüşünüz muhteşem olur diyeyim bir başka deyişle :D

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@Baki KAYAN abi google a garmin edge 810 yazınca 800 euro gibi fiyatlar yazıyo benmi yanlış bakıyorum yoksa o sitelerdekifiyatlar normalmi

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@Ulaş Çavuşoğlu 800€ oldukça yüksek bir fiyat. 810'un ABD fiyatı sadece cihaz için 400$, ilaveten hız ve kandas sensörleri ile nabız bandını da içeren paket olarak ise 500$. Elbette bu liste fiyatı, biraz daha düşüğe bulmak da mümkün oluyor.

Türkiye fiyatları vergiler ve ithalatçının kar marjı gibi maliyetler yüzünden biraz daha yüksek, ama gene de 600-700€ seviyesini geçmemeli.

Baki KAYAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.874
Bisiklet
Colnago
@Ulaş Çavuşoğlu
800 eur çok ya, garmin türkiye de bile 845 usd, 800 eur çok fazla

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
441 dolar tabi buraya gelince vergide ödersiniz.

(link)

tzeybek

Aktif Üye
Tepki
180
İsim
Tamer Zeybek
Bisiklet
Cannondale
Bende çok memnunum 15.000 km yaptım. 2014 hm ultegra.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Baki KAYAN

tzeybek

Aktif Üye
Tepki
180
İsim
Tamer Zeybek
Bisiklet
Cannondale
Baki Bey;

Hem synapse hemde supersix evo kullanıcısı olarak aralarındaki farkları deneyimleriniz açısından kısaca değerlendirirseniz memnun olurum. Bende 2. bisiklet olarak supersix evo düşünüyorum.

Baki KAYAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.874
Bisiklet
Colnago
@tzeybek

Merhaba, ikisini farklı kategoride değerlendirmek lazım, synapse, endurance bir kadro olduğundan daha çok sağlamlık, konforlu sürüş ve rahat kullanım yönünde donatılmış, kadro karbonu daha etli, ön ve arka bacaklar desteklenmiş. Bu sene Cannondale - Garmin takımı Paris - Roubaix gibi bozuk yol yarışlarında bu kadroyu kullandı. Sürüşte bu konforu hissediyorsunuz.

Supersix ise bambaşka, resmen dizginlenemeyen bir at gibi, bastığınız tüm pedal gücünü alıyor sanki, tüm açıları agresif olarak aerodinamik amaçlı tasarlanmış.

• Beğen
Tepkiler: tzeybek

tzeybek

Aktif Üye
Tepki
180
İsim
Tamer Zeybek
Bisiklet
Cannondale
@Baki KAYAN Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim.Asıl merak ettiğim nokta Synpase daki gücümü aynı korusam performans artışı yüzdesel olarak fark edilebilirmi ? Konfor farkı bezdirecek kadar belirgin mi ?

• Beğen
Tepkiler: Baki KAYAN

Baki KAYAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.874
Bisiklet
Colnago
@tzeybek
Yoo, sonuçta bir yol bisikleti bu. Bunu çok az hissetmeniz için benim yaptığım 1-2 şeyi de yaparsanız çok daha uygun olacaktır
Öncelikle lastikler 700x28 ölçüsünde geliyor, bunları 700x23 yaparsanız hızdan farkedecek ama konfordan düşecektir. Ayrıca zaten çok uzun olan alın ölçüsünü kat kat spacer koyarak daha da yükseltmişler. Fit boyu kurtarıyorsa bu spacerleri da yokederek daha aerodinamik bir sürüş sağlanabilir