2014-2015 sezonu şampiyonu galatasaray

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
baktım sözlükte kimse ilgilenmiyor ben de elime mi yapışır dedim. her ne kadar şampiyonluk artık mutlu etmese de. başta hamza hoca olmak üzere emeği geçen tüm gs li futbolculara teşekkürler. kek kalıbını da elden ele fenerbahçelilere ulaştıralım :D:D

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Çok yanlış bir konu bence ( bence ). Sondaki cümlenizde son derece kötü olmuş. Ama biliiyorum ki biz bisikletseverler diğer insanlara göre daha anlayışlıyız eminim mi münakaşaya girmeyiz.

Tepki
5
İsim
Efe A.
Bisiklet
Kron
İyi Gün Taraftarı olsaydık sarının yanına kırmızı koyardık ;)
Yağmurda ortaya çıkan şemsiyeci gibidir galatasaraylılar, bir tek lider olduktan sonra görünür başka zaman ortalıkta göremezsiniz

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Kavga cikar bu konuda :) ama neticede sampiyon galatasaray.

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
@Tolga Çelebi aynen öyle zaten amaç kimseyi kızdırmak münakaşa etmek değildi. dikkat ettiyseniz kek kalıbını fenere gönderelim demişim. hep bir takım şampiyon olursa orada ne mücadele olur ne keyif. hayat gibi futbol da renkleriyle güzel. bizimkilerin zamanında yaptığı komikti gerçekten. derken paylaşmadan yapamayacağım 1104213-25905110.jpg :D:D

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Abi maçları takip etmedim ara sıra baktım ama bişeyler var yani konuştuğum herkez bunu söylüyor fener ve beşiktaşın yaptıkları boşa gidiyor.Bari beşiktaş kazansa daha mutlu olurdum.

@Silmarillia kupa kazanmasını sizden öğrenecek değiliz :p :D

• Beğen
Tepkiler: Silmarillia

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@Silmarillia bu şike olayları sadece bizde mi barceleno real madrid gibi takımlarda oluyor mu acaba ? :eek:

Klasikci

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Yavuz.O.YILMAZ.
Bisiklet
Diğer
Yok canım fenerden büyük şikecimi var çocuklar.'''''andersen'den masallar yersen''''

• Beğen

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
@mehmet ulaş şike fransızca kökenli bir sözcük, o kökenden olan takımlara sormak lazım

@redwolf olur mu abi Sivas'ın kalecisinin olmayan kız kardeşine mini cooper almışlar. Emenike para sayyomuş görüntüleri bile var, bunu yediler harbiden..

• Beğen
Tepkiler: Klasikci

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Çayımı çerezimi aldım birazdan buralar şenlenir:)

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@mehmet ulaş
İtalya'da Juventus zamanında küme düşürüldü, Milan lige eksi puanla başladı. Bizde 3 temmuz sürecinde federasyon yayın gelirleri, sponsorluklar vs gitmesin hızlı karar veremedi. Gerekiyorsa ismi geçen bütün takımlar küme düşürülecekti. En azından ülke futbolunun imajı bu kadar zedelenmezdi. Uefa'nın açıklaması 3 temmuz süreciyle alakalı ''önümüze 17 takımın olduğu (gs ve ts de dahil) dosya geldi. sonra sadece bjk ve fb kaldı. bunun nedenini sadece tff biliyor'' gs masabaşı işlerinde uzman olduğu için bu sene haklı (!) bir zafer kazandılar. Biz yalasaydık, en azından rekabet olurdu. Kimse bozulmasın der, kupa birine şampiyonluk birine giderdi ;)

• Beğen

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Turk liginin cani cehenneme.

Açiyorum beyler Premier Ligi mis gibi izliyorum maçimi ne stres var ne bir sey.

Hem kaliteli,zevk veriyor hem de bizdeki gibi çomarlari izlemek zorunda kalmiyorum.

Mr. BlacK

Aktif Üye
Tepki
56
Herkes bir şeyler yazmış olumdu ya da olumsuz fakat kesin olan tek gerçek bu yılın şampiyonu Galatasaray... Bence şampiyon olamayan diğer 2 büyük takımın şapkalarını önüne koyup düşünmeleri gerek biz nerede hata yaptık diye. Galatasarayın şampiyonluğu tüm Galatasaraylılara ve bana hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11160673_888792744525842_4960096742381854089_n.jpg

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.