Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2013 yılı Turlarım

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bir kaç senedir yılın son günlerinde bu konuları açıyorum sonradan okuyunca zevkli oluyor :) evet bu sene yaptığım turlardan bir kaç foto ile genel bir anlatım senenin gözden geçirilişi :) yaklaşık 8 bin km yaptım bu yıl üstüne biraz mtb biraz da kondisyon bisikleti eklenirse 9 bin olmuştur.Bir kaç defa düştük 2 defa lastik patlattık çok şükür bu seneyi de atlattık buyurun seyire :)

6 Ocak Metris tepe 1 nci İnönü Zaferi şehitlerini anma turumuz yaklaşık 90 km bunun 10 km si sağlam rampa kar kış güzel bir gündü bu snee haftaya pazar tekrarı olacak inşallah.

18 Mart Çanakkale zaferi Şehitleri anma turumuz şehir içi bir tur ama artık scott s 30 dan scott addict R1 kadroya geçişimiz de başladı

Bilecik turum tek başına 160 km :)

Evet forumdan paylaşıp çeşitli illerden buluştugumuz Çanakkale turumuz en güzeliydi.

Evet gün doğumu gün batımı 350 km Şerif kardeşim ise 400 km Eskişehir-Bilecik-Sakarya_İznik-Yalova-Bursa ringi :)

Eskişehir -Ankara Sivrihisarda Ballı gözleme buluşması

Uludağ tırmanışı güzel günlerden biriydi :)

Eskişehir Antalya diye cıkıp Burdur da otobüs 300 km :)

Mtb ile firig Vadisi Yazılıkaya turum

Bir tas çorba ve dost hatırı için Kütahya turum 170 km :)

10 Kasım Anıtkabir ziyaretimiz

Hekmdağ kar tırmanışı

Ve sezonu dün Eskişehirdeki Türk Dünyası Başkenti bisiklet festivalindeki MTB yarışı ile kapattık :)

Tüm bu turların detaylı fotolu anlatımları forumda mevcut kıssadan hisse 2013 böyle geçti benim için.Artık 2014 e hazırlıklar başlasın :) hedef çok...

2. ismail eren

ismail eren Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bu hızla artık 2014de 10bin km yi geçersiniz :)

3. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Yıl sonunda böyle genel toplam almak iyi oluyor Ferhat.Gerçekten de anılar yeni baştan canlanıp,bir sonraki etkinlik için farklı bir motivasyon sağlıyor.Buraya eklediklerinin dışında pek çok tur-cuk yaptığını da gayet iyi biliyorum.Yüreğine sağlık kardeşim.

Ben malesef,çeşitli sakatlıklar sebebiyle bu yıl Eymir'e abone oldum.Gerçi hç bir gün 80 in altına inmedimse de,hafta içi antrenmanlarında 100'ü de pek geçmedim.Anlayacağın,senin yarın kadar yol yapmışım.Yine de Çanakkale unutulmazdı.Ballı gözlemenin tadı hala damaklarda.Bir de benim Aşkale'den girip,Ordu'dan çıktığım tur oldu ki,oralarda birlikte pedal basmak lazım Ferhat.Şöyle sağlam üç beş kişiyle Kop,soğanlı ve Karadeniz.Hadi abi,deseler hemen yazılırım yani :)

Ayrıca 2014 de edirne'nin öte yanı için planlara başladım Makedonya'ya doğru...

4. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ferhat dostum
    nice turlara ,evet bende istanbulda pek durmuyorum kendi etaplarımda
    geçen pazar yaptığımız 70.7 km de pedal kesmeden 3 saat 35 dakika makara yaptım,ortalama matematiksel hesaplama ile 19.73 çıktı ,çıtayı yükselteyim dedim, 50 km de 6-7-10-13 eğimlerde derece daha iyi idi 2 saat 10 dakika ,
    ama mesafe uzayınca işin rengi değişti tabi,
    bide burada 13 eğim yok ,ama 6-7 -10 arasında değişen eğimler mevcut ,
    evet çıtayı dahada yükselterek 100 km pedal kesmeden etap serilerini 2014 de istanbulda dile getireceğimde ,zaman var ,tabi önce burada bi pişeyim 70.7 km de
    evet geçekten zevk alıyor insan
    iyi bi derece değil tabi 3 saat 35 dakika sona doğru atak yapma gücü kalmadı açıkça kesildiğimi hissettim bunun nedeni rüzgar tam karşıdan hızını artırmış idi rüzgar benim en büyük düşmanım partnerimde yok ,
    olsa iyi olurdu ben yaşta tabi ,

5. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    şimdiden hazırlıklara başlayıp ege akdeniz turu yapasım geldi... :D şehir içi ayda 600 km yapıyorum gerçi neden olmasın... :confused:

Ferhat Köse bunu beğendi.
  6. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzel turlarla geçmiş mükemmel bir sene yaşamışsınız, umarım 2014'te ve sonrasında da aynı şekilde devam edersiniz...

Bisikletli Gezgin ve Ferhat Köse bunu beğendi.
  7. A.Aşkar

A.Aşkar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ayaklarına sağlık ferhat abi :) Senin konularını okumak bi başka zevkli oluyo :)

8. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Abi gece gece acele oldugundan fazla cümle yazmadım aklıma geldi paylaşıverdim.Söylediğin gibi anılar taptaze canlanıveriyor tüm detaylarına kadar.Karadeniz için hazırlan bu sene Kaptan pedalın peşine takılacağız büyük ihtimal .Yarışta Hüseyin ile tanıştık uzun sohbetlerimiz oldu neyin beklediğini aşağı yukarı anladım bir ara seninle de paylaşırım onun kadar olmasa da aynı rotayı biraz gecikmeli olarak tamamlamamız lazım. antreman şart 2014 de çok katı kurallar ve antreman proğramları ile başlıyorum kilo oldu 73 gerisini sen tahmin et :)

Abi sağlığımız elverdiği sürece çevirmeye tırmanmaya devam :) zaten bu işin kuralı İhtiyar abimin dediği gibi kendin ile yarışacaksın başkasıyla yarışarak keyif alınmıyor her geçen gün üstüne ne koyarsak o yanımıza kar .Sağlıklı bir beden gezilen yerler tanışılan insanlar dostluklar hepsi hayatımızın en unutulmazları olmaya devam edecek.

9. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    10 bin km yaptigim seneler de oldu ama bu hafta alinan kararlar ogrenilen yeni bilgiler ile 2014 de amac km yapmak degil biraz daha fazla kendime calisacagim yani performansa odakli bir sene gecirmeyi planliyor ona gore bilgiye ac sekilde bilgi topluyor ocak ayi ile de buna gore yasamaya baslayacagim.km miktari yine uc asagi bes yukari ayni olacaktir ama hiz konusunda calismalar artacak bahar ortasi gibi gelismeleri gorup ona gore yeni planlamalar ile devam etmeyi dusunuyorum.Bakalim zaman bana neyi gosterecek....

Derya Keçeci ve Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  10. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel bir paylaşım gerçekten insan baktıkça sonradan vay bee diyor ya işte o anın lezzeti gerçekten bambaşka ayağına sağlık diyorum 2014 yılı da nice kilometreler içerir umarım bu vesile ile tüm forum ailesine iyi seneler diliyorum hep sağlıklı ve formda olmanız dileğiyle ...

11. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    geçen yıllarda bende yıllık analiz yapıyordum, 2013 için henüz hazırlayamadım ama özellikle yılın ilk 9 ayı yoğun olarak bisiklete binebildim... Sonra yaşadığım bir sakatlık nedeniyle 1 aydan fazla hiç çeviremedim ama şimdi yavaş yavaş form tutmaya çalışıyorum... geçen yılın benim için en güzel yanlarından biride ballı gözleme buluşması oldu... İnşallah bu sene yine görüşürüz

Ferhat Köse ve Derya Keçeci bunu beğendi.
  12. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Çok teşekkürler Reşit inşallah bir gün seninle de pedallamak kısmet olur Uşak yada Afyon buluşması hala aklımda:) bu yaz değerlendirebilirsin.

teşekkürler Mustafa .Seninle de hem Anıtkabir hem Ballı gözlemede birlikte olduk:Seneye Ballı gözlemeyi daha da kalabalıklaştırabiliriz belli olmaz .bakalım zaman neyi gösterecek.Sağlıcakla kal Ankara'ya selam.

13. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Birlik ve beraberlikten kimseye zarar gelmez. Bu da bisiklet sporuyla birleşerek daha da güzel bir hâl almış. Tüm turculara yeni yılda kazasız, sakatlıksız nice keyifli turlar dilerim...

14. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    süpersin abi :in: benimde hayalim de bu şehir şehir gezmek yeni yerler keşif etmek :)

15. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:

Güzel yorumlarınız için teşekkürler....

16. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    1 seneyi böyle bir araya toplamak cok güzel, ayaklarina saglik turlarinda cok güzel olmus. 2014 de umarim daha iyi turlar yaparsin ki bundan hic süpem yok ve bizler de tekrar güzel yorumlar yazariz. 2014 de saglikli bol pedallamalar dilerim.

17. Ozan Güneri

Ozan Güneri City cyclists

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ferhat sen pedala bastıkça biz güzellikleri ve dostlukları görüyoruz.Ayağına sağlık, ciğerine kuvvet.

18. Taha Güngör

Taha Güngör Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    10 Kasımda beraber pedallamışız. Hatta toplu çekildiğiniz Anıtkabir fotoğrafındaki 68 numaralı bisiklet benim :D ayağınıza sağlık.

19. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    keşke tanışma fırsatımız olsaymış seneye artık inşallah.o gün çok kalabalıktı herkes mecbur kendi tanıdıkları ile ancak ilgilenip zaman ayırabildi yeni insanlar ile tanışma işine fazla girilemedi aslında bu tip organizasyonlarda toplu bir yemek yada çay sohbeti olursa tanışma fırsatları da yakalanabiliyor.

20. Taha Güngör

Taha Güngör Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Öyle, biz de zaten pek duramadık Konyaya dönüşümüz vardı. Başka zamana inşallah. :)