Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2012 salcano fiyat güncellemesi ?

Konu, 'Salcano' kısmında samsung tarafından paylaşıldı.

1. samsung

samsung Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar geçen sezon döviz tl öngörüsü yanlış tutunca salcanolar basbayağı ucuza gelmişti.bu sezon ise öngörü yanlışmı çıktı bilmiyorum fakat salcanolar biraz pahalı gibi kaldı.ilaveten sram lı assos modeli 2012 beyaz mavic slr,konik sid xx worldcup ve orta göbek bb30 olmayışından 2011 model kaldı gibi..bu şartlarda salcano şatışları beklenildiği gibi değilse fiyat güncellemesi olurmu acaba

2. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çevremde gördüğüm kadarıyla Salcano satışları bu yılda iyi... Bayiler liste fiyatı üzerinden %10 un üzerinde indirim yapabiliyor. En azından sezon sonundan önce fiyat güncellemesi beklemek bence zor görünüyor...

3. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Ben de, indirim gelirse sezon sonuna doğru gelir kanaatindeyim. Zaten bu ara Euro'da da düşüş var. Böyle giderse Ağustos-Eylül gibi %10 gibi gerileme olabilir fiyatlarda. Hatta, bazı satıcılar ellerindeki 2012 modeller bitsin diye kampanya yapıp, kendilerine geliş fiyatına yakın rakamlara bile verebilirler. Bence, sezonu atlatacak bir bisikletiniz varsa, yeni bir tane almayı Eylül-Ekim civarına erteleyin derim.

4. yücel güngör

yücel güngör Aktif Üye

Seviye:
    bende 2011in son biikletini almıştım 500 liraya kadroda çizikler var son bisiklet olduğu için bayi başka yok dedi en az 2 ay beklicen dedi bende beklemedim aldım çizikler her geçen gün gözüme batıyor keşke 2012 alsaydım die fiyatları görünce moralim düzeldi biraz ng650 bile 627 tl yazıyor ben astro 241 sv almıştım 500 tlye almıştım