Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2012 modellerin gelişi ve fiyat düşüşü

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında olgun şenel tarafından paylaşıldı.

1. olgun şenel

olgun şenel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

Yeni bir bisiklet alma arefesindeyim. Araştırmam bitti sayılır neticeye ulaşacağım ama geçen bir bisikletçi 2012 modeller geliyor acele etme falan dedi.

Ne zaman çıkar 2012 modeller ve çıkan yeni modellerle beraber 2011 modellerin fiyatlarında bir düşüş yaşanır mı? Yani 100-150 tl gibi bir düşüş olacaksa çok beklemeye değmez diyorum ama bunun yanında yeni model bir bisiklet almış olmakta ayrı bir konu.

2. Ilgaz S. Somer

Ilgaz S. Somer Yeni Üye

Seviye:
    Bence 100-150 tl gayet beklemeye değer bir rakam ama hayat göreceli bir şey tabii. ^^

Ozan Güner bunu beğendi.
  3. rahmi kocaman

rahmi kocaman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hangi marka ve model peki ? Cevap ona değişir. Örnek vermek gerekirse Scott Sub serisi donanım olarak en iyi 2010. Alacak olsam 2010 modelini alırdım. Veya Sirrus'un tasarım değişti. Yeni kadroyu beğenen onu beklesin, beğenmeyen 2011 alsın gibi. Yeni model her zaman daha "iyi" olmuyor.

4. olgun şenel

olgun şenel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Şu an Specialized Allez yada Secteur düşünüyorum. Yani yol bisikleti alacağım.

Bu arada örnek olarak mı verdiniz Sirrus'un tasarımının değiştiğini? Eğer gerçekten değiştiyse 2012 modelleri görebiliyor muyuz şu an?

Düzeltme: Google varken sormadan önce bakmak lazım di mi:) Yani modellerde açıkçası çok bir değişiklik yok gibi...