2012 Kron XC 250

Tepki
5
çok iyi bisiklet bende bundan almayı düşünüyorum.sizede hayırlı olsun vede bir arkadaşa selesini değiştirmesini tavsiye etmişsiniz nedeni nedir acaba ?? :)

Scudo

ahmetakgul

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Hayırlı olsun .. Bir kaç sorum olacak. Bende 20 İnç yeşil renkli olanı var. Sizinki sanırsam 16 inç . Aralarında fark varmı. Ağırlık vs olarak. Ve benim bisikletimde bir kaç yerde boya kalktı bunlar garantiye girermi yada böyle kullanmaya devammı edeyim. Son olarakta arka aktarıcıdan biraz yüksek ses çıkıyor bu hepsindemi var yoksa aldığım yere göstermem gerekirmi. Şimdiden teşekkürler..

Tuna Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
48
Bu Kadar Çok Yol Giden Biri İçin Dag Bisikleti Biraz Kötü Bi Seçim Gibi Olmuş Tabi Bu Benim Düşüncem Siz Memnunsanız Gerisi Kimseyi Baglamaz..H.O Benimde İlk Bisikletin Kron 500 Modeliydi

Tepki
1
Arka aktarıcıdan yükses ses çıkması sorununu ben de yaşadım. Çok seri şekilde vites değiştirdiğimde oluyor sebebi ise kullanılan aktarıcı, ilk fırsatta değiştirmeyi üst model aktarıcı almayı düşünüyorum.

Tepki
0
Tavsiye eder misin ? peki bende ikinci bisikletimi almayı düşünüyrum. Kron'a hep biraz uzak durdum ama çok iyi gözüküyo. bende sedona 711 var. Kron u almamı tavsiye eder misin