Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2012 Cannondale Flash Carbon, Magura, SLR.....

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ahmetçetinkaya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ahmetçetinkaya

ahmetçetinkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhabalar,

Bisikletimi satmaya karar verdim arkadaşlar, Aralık ayı gibi Delta bisikletten aldığım, memur olduğum için sadece hafta sonları zaman zaman kullandığım ve ramazan ayı içerisinde sıfır parçalarla upgrate ettiğim bisikletimi satıyorum,
    Ön bilgi olarak, bisiklet hem kozmatik hem çalışır aksam olarak sorunsuzdur, tanıyanlar temiz ve titiz kullandığımı bilir, ayrıca aşağıda listesini yazdığım parçalar yeni takılmış olup sıfır malzemelerdir,

Kadro : Cannondale Flash Hi-mod Balistic Carbon, 900 gr ağırlığında, 18,9" boyundadır. ( ağırlık, gerektiği yerde esneme, tırmanışta rijitlik)
    Maşa : Magura Durin, 100mm, 1350 gr ağırlığında, 1,5 çaplı şaft borusu,( Fox ve Sid Worldcup kullanmıştım, her ikisinden de çok çok daha iyi bir maşa)
    Jant seti : Mavic Crosmax SLR, ağırlık 1450 gr ( sıfırdır, çantası vs herşeyi vericektir)
    Lastiler : Maxxis Crosmark Tubeles ( sıfırdır)
    Frenler : AVID ELIXIR 7, 160/140MM ( Temiz ve sorunsuz)
    Vitesler : Sram X9 Carbon Arka ve X7 ön aktarıcı, vites kolları X7 ( çok seri ve sorunsuz bir set, eğer performasında bir eksiklik hissetseydim bunları da değiştirirdim :in: )
    Ayna Kol : Sram S1000 BB30, 39/26 ( Vites sistemi aynakol& ruble 2*10 sistemdir)
    Ruble : SRAM PG-1030, 11-36,
    Sele : FI'ZI:K TUNDRA2
    Sele : Specialized Fact Carbon, Ağırlık 200gr ( ürün sıfırdır )
    Pedallar : Look Quartz Mtb
    Zincir : KMC Tİ X10SL ( Sıfır)
    Rotorlar : Alligator, ( ağırlık ve renk uyumu için bunları sıfır taktım, diğer avid rotorları da vereceğim)
    Gidon Bogazı: Şuan üzerinde cannondale c3 var, 110 mm( fakat yeni thomson kırmızı kapaklı 95 mm boğaz aldım, onuda verceğim)
    Gidon : FSA Carbon Team LİNE, ( Sıfırdır, Cannodale C3 gidon da duruyor, vereceğim)
    Elcikleri de yine yeni takıldı.

Unuttuğum birşey varsa tekrar yazarım.

Yukarıda da belirttiğim gibi 2012 SLR jant seti, Lastikler, Carbon sele borusu, zincir, gidon& gidon boğazı, elcikler, rotorlar sıfırdır.

Bisiklet son teknoloji carbon ve alu malzemelerde donatılılıdr, BB30 orta göbeği var, tamamen yeni sistemleri üzerinde barındırıyor. Ayrıca görsel olarakta tatmin edici :in:
    En son toplam ağırlık 9400 gr.

Fiyat : Peşin ve havale 6.000 TL, Kredi kartı 6.250 ( Taksit yok)

Malesef pazarlık payı da sunamıyorum, bu fiyat kadro ve maşa fiyatına denk geliyor, ki bisiklet sıfır ayarında görüldüğü gibi, satılmazsa ben kullanacağım...

İletişim; cetinkayaahmet@adalet.gov.tr 0553 335 57777

2. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Telefon numaramda bir rakam fazla yazmışım, doğrusu 0553 335 57 77 şeklinde olacak.

İLAVE: Yedek olarak aldığım ve 80 TL satış fiyatı kadro kulakçığını ( paketinde duruyor) da vereceğim
    Yine bisikletin rengi ile uyumlu, KCNC Yeşil barendlerim var, onlarıda vereceğim.
    Ayrıca magura stickerlarım da var, maşada kullanabileceğiniz.

Kadro Boyu: 1,75 ile 1,90 aralığındaki mtb kullanıcılarına uygun olacaktır.

3. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar son bir ilave daha yapıyorum;
    Tamamı orjinal, bir yada iki kez kullanılmış, tayt sadece bir kez kullanıldı, sıfırdan farksız Forma & Tayt & Eldiven'lerimi de bisikleti alan arkadaşa vereceğim, bu ürünlerde bisikletle görsel ve performans olarak uyumludur,
    Ürünlerin linklerini aşağıda veriyorum, bu ürünleri alabileceğiniz en iyi rakam 200 USD'dir. yanı yaklaşık 400 TL değerindedirler.
    Forma: Orjinal Cannondale Fabrika ürünüdür. Size L http://www.cannondale.com/catalog/product/view/id/25980/s/x-l-e-2-jersey/category/519/

Tayt: Aynı şekilde Orjinal Cannondale Fabrika ürünüdür. Size L http://www.cannondale.com/2012-cfr-team-bib-shorts-21921

Eldiven: Orjinal Pearl İzumi Eldiven, Size M. Yeşil olan. http://www.pearlizumi.com/publish/c.../accessories/0.-productCode-14241105.html#3EQ

Bisikletle birlikte yaklaşık 600 TL ederinde olan yedek parça ve giyisiler veriyorum, alana hayırlı olsun :in:

İlginize teşekkürler

4. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Tüm liste ile güncel...

5. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar bu fiyata alınabilicek en sağlam ve en temiz bisiklet, parçaların bir kısmı sıfır, Mavic Slr jantlar 1900TL ve daha sıfır taktım, sıfır olmayan donanım ise tertemiz ve sorunsuz. Specialized Sele borusunu temin etmek için bir sürü çaba sarfetmiştim, 170 Euro (440 TL) fiyatı var
    Öyle sanıyorum parçalayıp satsam 1500- 2000 TL daha karlı olurdum, tek seferde 6.000 TL vermek herkes için kolay değildir, fakat taksit ve fahiş indirim teklif eden arkadaşlara binaen yazıyorum, bu rakam son fiyatımdır, altındaki rakamlara satılması söz konusu değil aksi halde ben kullanacağım,
    Herşeyiyle son sistem bir bisiklet, her parçasıyla 2012 model. Kadro ve maşası beni hayran bıraktı, mükemmeller, Mavi Slr jant seti teker grubu da süper oldu. Fotoğrafları evin içinde çektiğim için çok canlı olmamış ama gün ışığında bisiklet çok çok daha güzel, şu an evde dekor gibi bekliyor zaten.

Bisiklet almayı planlayıp bütçesine uygun olan arkadaşlara şiddetle tavsiye edilir :)

Kendi bisiklektini satarken övmek kolay fakat araştırıp görebilirsiniz, bu kadro diğer bütün carbonlardan çok daha başarılı bir kadro, hem çok hafif, hem videosunu izleyenler bilir, mengene ile sıkıştırılıp ezildiğinde bile yine açılıp kendine geliyor, ezilip kırılmıyor yada çatlamıyor. her halükarda ömür boyu garatisi var...

Maşa için de birkaç şey yazayım ki içimde kalmasın, Magura Türkiyemizde pek fazla kullanıcısı yok, satıcısı da bir iki tane var, onlar da pek birşey yok fiyatlarda baya yüksek. Ben Fox ve Rock Shox'ın en iyi maşalarını kullanmıştım, bu hepsinden iyi, çok tok bir maşa, yanal engebeli dönüşlerde bile sizin yerinize bisikleti topluyor. Hassasiyetinin çok iyi olmasının yanından ayağa kalktığınızda sizi çok yormuyor. Kullandığımın en iyisi.

İlgilileri duyurulur...

6. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Satışı hızlandırma ümidiyle az da olsa bir parazlık payı sunuyorum,
    İlgilenen irtibata geçebilir,

Ayrıca teslimat kargo masrafları benden, hatta duruma göre Türkiye'nin her yerine elden teslimat yapılır :in:

7. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Mehaba arkadaşlar,
    Bahsettiğim thomsom boğazı takıp birkaç fotoğraf çekip ekliyorum,
    fotoğraflarda da farkedileceği üzre KMC GOLD Zinciri çıkardım, kullanırsam yıpranmasın diye, zincir poşetinde bekliyor...

8. Ramazan Altunsu

Ramazan Altunsu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Parca satiŞ varmi

9. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Parça satışı malesef yok,

ilan yukarıda ayrıntılı olarak yazan şekilde günceldir,
    Takas, parça satışı olmayacak.

Son fiyat 5.750 TL'dir. Kredi kartı olan arkadaşlara ise fiyat 6000 TL.

Ayrıca Kadro boyunu 18.7' olarak düzeltiyorum,

Kullanım boy aralığı;
    Yarış ve sert arazi koşulları için: 175 - 185
    Patika, Tur ve keyif için : 170 - 180 cm boyunda olanlar için uygun olacaktır.

iyi günler

10. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Günceldir arkadaşlar...

11. ahmetçetinkaya

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye: