Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2011'in ilk kurtdoğmuş turu....

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında enver avcı tarafından paylaşıldı.

1. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    aslında bir daha gitmeyeceğim demiştim ama sanırım tükürdüğümü yalamam gerekecek.kurtdoğmuş bizi çağırıyor.allah bülent'in tepesinden baksın :D o sardı başımıza bu rotayı :p :p en son gittiğimizde neredeyse canımızdan olacaktık.kangal köpeğine paketi bırakacaktık son anda yırttık.:D :D bi sonraki hafta kurtdoğmuş turu düşünüyorum.bu tur kesinlikle uzun yorucu ve zorlayıcı bir tur olacaktır.işin aslı herkesin harcı olmayan bir tur.etaplar zorlu ve asfaltdan çok stabilize yollar mevcut.yani lafı getirmeye çalıştığım yer gerçekten güvenenler gelsin.bu tur belgrat turunu 10 defa katlar.daha ne kadar açık olabilirim bilmiyorum.yola çıktıkdan sonra uzun bir süre bir kaç köpekten başka birşey göremeyiz.(umarım o kangalıda görmeyiz :D ) sabah erken çıkıp akşam saat 8 -9 gibi evimizde oluruz...talep toplama başlamıştır.kurtdoğmuş fatihleri.hadi bakalım.en az 5 kişilik bir katılımla yola çıkarız...(bu defa yanıma elektrik tabancası haricinde beyzbol sopamıda almayı düşünüyorum :brutal324 )
    buyrun geçen sene yaptığımız 2 turdan bazı resimler

Uploaded with ImageShack.us

bu tepeler gibi 5-6 tane aşmamız gerek...

buda tuzladan girip daire çizerek kendimizi adapazarının köylerinde bulduğumuz turumuzun krokisi..

karar sizin

ERTAN27, Tolga Ayla ve FarukDemir bunu beğendi.
  2. FarukDemir

FarukDemir Forum Bağımlısı

Seviye:
    Formula 1 civarında oturuyorum. Uzun zamandır binmediğim için turun tamamı beni aşar :) Ama bir kısmına varım..

enver avcı bunu beğendi.
  3. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bir kısmı ile mesela yarısına gelipde geri dönmeyimi düşünüyorsun tek başına.sıkıcı olur senin için... başlamışken bitirmek isteyeceksin bence... :p

FarukDemir bunu beğendi.
  4. FarukDemir

Seviye:
    Çizdiğiniz rotaya göre önce sağ taraftan yani fırat mahallesi tarafından girerseniz oradan katılırım ve yine dönüşte oralarda bırakırım işte,olmaz mı? :)

enver avcı bunu beğendi.
  5. sezer genceldi

sezer genceldi Üye

Seviye:
    nereden baslayaaksınız bu tura.bulsuma yerı baslangıc ve cok dık yokuslar mı

enver avcı bunu beğendi.
  6. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Bülent gelirse ben de gelirim. Birde geçen seferki gibi Şile otobanı yerine geldiğimiz yoldan dönelim. İndiğimiz yokuşları çıkmakta kaldı aklım. Bu sefer fren tamiri ile uğraşmayıp gerçekten erken başlarsak erken bitiririz. Gerçi uzun zamandır binmiyorum bsiklet mi beni taşır yoksa ben mi bisikleti bilmiyorum. :)

7. sezer genceldi

sezer genceldi Üye

Seviye:
    Orhan abi yapabilir miyim bu turu??Çok zorlar mı?

8. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    helal enver kim tutar seni 17 nisana bu olayı gebert bence 10 nisan durum belli değil benim......
    evet kurt doğmuş güzeldir o mekanlar sessiz ve az trafik...

enver avcı bunu beğendi.
  9. Orhan Kılıç

Seviye:
    Yaparsın ve çokta eğlenirsin. Gözünde çok büyütme. Geçen sefer ilk tura katılmıştım ve katılanların tamamı bitirmişti. Üstelik genç arkadaşlardan birisi çift amortisörlü, marketlerde satılan ağır bisikletlerden kullanıyordu.

sezer genceldi bunu beğendi.
  10. burak koçak

burak koçak Kıdemli Üye

Seviye:
    yollar çok eğlenceli gözüküyor, fakat malesef uygun bisikletim yok, amortisorsüz trek 7.1 ile gelirsem sanırım parmaklarımdaki uyuşmalar kalıcı olabilir :D katılacak olan herkesin bacağına kuvvet..

enver avcı bunu beğendi.
  11. Orhan Kılıç

Seviye:
    Benim katıldığım ilk tur Pendikten başlamıştı. Ben 7.2, Özkan 7.3 ile katılmıştık.

12. Orhan Kılıç

Seviye:
    Yol mutlaka mtb gerektirecek kadar kötü değil, hatta hiçte fena değildi. Yer yer toprak olmakla birlikte oldukça düzgün. Geçen tura yanılmıyorsam ben 7.2 ile, Özkan 7.3 ile katılmıştık ve hiç problem yaşamadık.

13. Hasan Bahri Toros

Hasan Bahri Toros Forum Demirbaşı

Seviye:
    Enver dönüşü şile otobandanmı yapacağız ;) Dönüşte çorba içeceksek gelirim :rolleyes: Bülent duymasın bu arada :D :D :D

Cool_uzak bunu beğendi.
  14. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    tam aksine tuzladan girip senin noktandan çıkıyoruz kardeşim.yani bizimle başlarsan tuzladan evine bırakırız seni.kalabalık halde mahallene gelir gerdeğe giren damat gibi döve döve sokarız seni evine :D :D

FarukDemir bunu beğendi.
  15. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kadıköy iskeleden başlayarak tuzlaya devam etmeyi düşünüyorum.ama temiz havayı daha fazla solumak adına tuzlaya kadar tren ile giderek zaman kazanabiliriz.dönüştede bostancıdan basarak gelebiliriz.hatrı sayılır dik yollar da var tabi fakat inişleri de çok keyifli.kaçırılmayacak bir tur olacak... yolda yemek sıkıntısı olduğundan herkes çıkınını yanında getirse iyi olur.

16. FarukDemir

Seviye:
    Kabul edildi :D

enver avcı bunu beğendi.
  17. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bülent olmazsa olmaz zaten orhan abi.oralarda kaybolup kocaelinden çıkmamızı başkası sağlayamaz bence :D :D

Cool_uzak bunu beğendi.
  18. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    öyle kolaya kaçmak yok burak kardeşim.gelmek istiyorsan ve dayanırım diyorsan gerisi kolay.benim kaç tane bisikletim olduğunu tanıyanlar bilir.sanada ayarlarız bişeyler.tek şartım sevgilin gibi davranman.hani sevgilini üzersin de ağabeyi gelir ne yaptın ulan :D der ya,işte ben o ağabey rolünü oynamam umarım.sana bir specialized hard rock pro iyi gelir.bende kaplama için reklamcıya verdiğim giant'ım yetişirse onunla yetişmezse scott ile gelirim.ama işin aslı scott'ı o yollara tekrar sokmak istemiyorum...

19. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    otoban yok bahri.tamamen stabilize yollar.bu defa o serseri kamyonların arasına dalmak istemiyorum.grup içinde tehlikeli.yeni arkadaşlar var aramızda.bu sorumluluk ağır olabilir.çorba olayını köyde yapmayı düşünüyorum.hem çorba içerken de konuşuruz dertleşiriz biraz seninle..malum konuşacak çooook konu var...

20. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Pardon Enver. 2. turda geçtiğiniz Mudarlı ve Ovacık köyleri Adapazarı yani Sakarya'ya değil Kocaeli'nin Gebze ilçesine bağlı.