Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2011 Wilier Imperiale Ultegra!!!

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Aytaç Biber tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aytaç Biber

Aytaç Biber Onursal Üye

Seviye:
    2011 model Wilier Imperiale Ultegra full karbonfiber bisiklet satılıktır. Kadro T-700 karbondur.!

Bisikleti anlatmaya gerek duymuyorum, resmi sitesinden, bikeradar veya roadbikeaction gibi dünyaca ünlü test sitelerinden gerekli yorumlara ulaşabilirsiniz. Ancak en önemli iki özelliği, kadronun tasarımcısı John Cobb dur, kendisi bisiklet aerodinamisi konusunda ağır abidir, bu işi Greg Lemond a hazırladığı aero bisikletler ile başlatan zat-ı muhteremdir. Kadro BB94 yataklara sahiptir ki bu sadece willier a özgü bir sistem.

Bisiklet sıfırdır, bisikleti yurtdışından kendim için getirttim ancak medium yerine large olarak yanlış kadro boyu gönderdiler. Gümrük işlemlerinin tekrarlanması riskinden dolayı geri göndermeye cesaret edemiyorum.

Bisiklet ile deneme sürüşü dahi yapılmamıştır, sele borusu entegredir ve kesilmemiştir. Kadro boyuma büyük olduğu için hiç dokunmadım.

Satış fiyatım net 8100TL dir.

Pazarlık ve Takas kesinlikle yoktur, bu tip mesajlara cevap vermeyeceğim.

Bisikletin liste alış fiyatı 3999 dolardır. Bu fiyat üzerinden tüm masrafları ekleyerek maliyetini sizde hesaplayabilirsiniz. (Bisiklet+Gümrük vergisi ve işlemleri+kargo (fedex)+ordino+müşavir+Ardiye+Pul) Bu sebep ile lütfen sadece ciddi alıcılar mesaj atsın.

Bisiklet sadece İstanbul içinde elden satış olacaktır.

Wilier Imperiale Ultegra

Kadro boyu: Large. 16cm Headtube, 55,5cm toptube. sele borusu entegre ve kullanıcı boyuna göre kesiliyor.

Vites grubu: 2011 Shimano Ultegra. Eksiksiz Full Set.

Jantseti: Fulcrum 5, Vittoria Rubino Pro dört mevsim lastikler

Gidon-Boğaz-Kafa seti-Sele ve Sele mastı: Full Ritchey WCS set, Selle Italia SLR XP

Kadro sadece Wilier a özgü BB94 standardı aynakol yataklarına sahiptir. Kadro Hem Shimano, hem Campagnolo aynakollar ile tam uyumludur. Shimano aynakolları Wilier ile beraber gelen BB94 rulmanlar ile kullanıyorsunuz. Campy için ise sadece bu rulmanları çıkarıyorsunuz. Her iki aynakol markası içinde ayrıca bir göbek satın almanız gerekmiyor.

Ağırlık NET: 7.6 kg! sadece 1900 gr lık Fulcrum5 ve 500 gr lık lastikleri değişerek bile son derece ciddi ağırlık indirimine gidebilirsiniz.

Kadro ağırlığı, 1130gr dır. Sele borusu kesilmemiş, göbekler ve sele borusu mast ı dahil.

Not: Firma kadro değişimini kabul ediyor ancak dönüşü gümrük açısından muamma, kadroyu geri göndermenin yollarını arıyorum, bu süre içinde satılıktır, kadronun güvenli bir şekilde değişmesi imkanını bulduğum an satıştan çekeceğim. Bu süre zarfında satılıktır.

Bisiklet üzerindeki jant seti ve Ultegra sete alıcı çıkarsa ayrıca satabilirim. Onlar değişim için geri gitmeyecek, campagnolo sete çevireceğim için kullanmak niyetinde değilim.

Telefon 0532 694 47 45

temsili resimdir
    temsili resimdir
    elimdeki bisikletin gerçek resimleridir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.