2011 Trek 4300 D sizce nasıl?

Scudo

Ali Rıza Fırat

Aktif Üye
Tepki
446
@kuduzk9

Yorumunuza tamamiyle katılıyorum. Trek in segmenti çok farklı. Trek ile Scoot yada Cannondale markalarını kıyaslarsa daha doğru bir yol çizmiş olur. Yani Mercedes ile BMV yi kıyaslamak lazım, Mercedes ile Opel i kıyaslamamak lazım. Şunuda çok iyi anlıyorum, 4300 D yi almanızda sanırım bütçeniz baş rolü oynuyor ve bu bisiklet tabikide çok hafif bir bisiklet değil ama hafif bir bisiklet için ( MTB için bence 11 kg nin altı ) en az 3000 Tl gibi bir bütçe ayırmanız lazım onuda herkes ayıramaz ama size bir örnek vereyim. Her pazartesi ve perşembe akşamı caddebostan - kaynarca turuna katılıyorum. Bir arkadaşımız geliyor Trek 6500 ile ve gruptaki diğer yol bisikleti kullanan hiç bir arkadaş Trek 6500 kullanıcısına yetişemiyor. Sebebi ise adam kondisyonlu ve bisiklete sürekli biniyor. Eğer sende sürekli binersen bisikletin 6000 serisi yada 4000 serisi olması çok büyük bir fark oluşturmuyor.

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
@Batuhan Keleş

alivio altus ve aceranın ustu bi seridir yanlıs biliyosam düzeltin lütfen.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
türkiyedek, 4300 D daha üst.biginiz dogru kduzk9. amerikadaki 4500 burdaki 4300D ye denk.ben bisiklete 3000 tl vermem, ayrıca bir öğrencininde vereceğini sanmıyorum.ben 4300 ün dış görüntüsünü begendim açıkcası 2011 model salcano ve sedona nın dış görüntüsü güzel olursa onu alırım, ayrıca onlar daha ucuz ve biraz yerli malına destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum.bisikleti hard kullanmayacağım o yüzden bana sedona ve salcanonun kadroları yeterli gelecek.

Ugur Uygan

Üye
Tepki
0
39787836 nolu ilan ***************-da

Çok Az kullanılmış. Sadece asfaltta, en fazla 1000 km
Selesi değiştirildi Selle Italie - Lady Gel Flow (80 Euro değerinde)
Amoeba Karbon barent-ler (20 Euro değerinde)
Arka ve ön sinyal lambaları

ile toplam 750 TL

Yanında bisiklet için diğer malzemeler verilebilir :
bisiklet için az kullanılmış tayt,
bisiklet için rüzgarlık
bisiklet sele altı çanta, 2 adet
kask
Mini Pompa
Kullanılmamış çamurluklar.
Otomobil arkası taşıma aparatı

@Batuhan Keleş