2011 Sedona Borla Vs Salcano Astro 240 srv

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
arkadaslar salcano astro 240 srv de karar kılmısken (link) da gezinirken sedona borla yı gördüm ikisiini kapıstırıyım dedim bana borla daha iyi gibi geldi ama kararı yine siz verin arkadaslar size güveniyorum fiyatları aynı eger bu fiyatlarda max 650 tl olacak şekilde daha iyi bisiklet öneriliriniz varsa onlarıda beklerim şimdiden teşekkürler

SEDONA BORLA
(link)
SALCANO ASTRO 20 SRV
(link)

Scudo

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
salcano astro 240 ın vites-fren sistemi borlaya göre daha iyi... sorun çıkartmaz sana... bence salcano doğru seçim olur....

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
ben borlayı düşünüyorum forumdaki benzer konularda sonuc hep borla cıkmıs bu bir istisna mı olur diye düşünüorm ?

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
borla sedonanın ara ürünü bende baya düşünmüştüm 2 si arasında ama astro daha iyi.

Canberk Baydar

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Salcano
astro nun vitesleri aynakolu ve frenleri amortisörleri daha iyi bencede astro almalısınız

edit: bende astro 241 sv kullanıyorum çok memnunum

Ogunogun

Aktif Üye
Tepki
10
Bence kesinlikle sedona kadro olarak daha iyi ileride kendi arzuna göre üzerindeki parçaları değiştirebilirsin, kadro seni çok uzun zaman götürür. 2 gün önce forumda bir konu vardı salcono bisikletin paslanması konusunda şimdi bulamadım ama teknik servis ve destek konusunda çok kötüler paslanan bisikletin değiştirilmesinide kabul etmediler. ben sedonanın kadrosunun daha paslandığını görmedim bence tercihini sedonadan yana kullanmalısın.

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
ama sedonanın kadrosu kesinlikle daha saglam ve upgradelere acık salcanoda bu sans yok ne dersiniz ?

• Beğen
Tepkiler: Ogunogun

Ogunogun

Aktif Üye
Tepki
10
@Canberk Baydar

salcanoda geliştirilebilir tabi ama o kadroya sahip bir bisikleti geliştirmenin pek bir mantığı yok başlangıçta sağlam kadrolu bir bisiklet alıp sonradan upgrade etmek daha mantıklı gibi.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Şuan 2012 astro 745 lira civarı.Sedonaların 2012 modelleri halen tanıtılmadı 2011 modeli 3 gün önce sorduğuma göre 750 lira.Satıcı 700 liraya bırakırım dedi,bi astroya baktım 2012 model birde sedonaya,Astronun devasa lastikleri,jelli koltuğu,Sram vites kolları doğrusu beni cezbetti.paslanma filan geçin demir rengi gidon alırsanız tabi paslanır,aldığınız bisiklette siyah renk jant birde gidon oldumu istersen muson yağmurunda bisiklet sür paslanmaz.(tecrübeyle sabit,gerçi musonlarda sürmedimde:))

• Beğen
Tepkiler: Canberk Baydar

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
can akıncılar astronu nereden aldın link verebiliirmisin?

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@baha446
Bu hafta yağmurlu olduğu için alamadık haftaya alacaz,(merkezden ilçeye sürerek gidecez de sakata gelmesin diye erteledik)..(link)

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
orayı duymustum daha önce antmen bisiklette var dediler de incelemiştim online satıs yok olsa simdi bu konu olmazdı sedona borlayı nette buldum ama :D

Ogunogun

Aktif Üye
Tepki
10
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Şimdilik bulabildiklerim salcano almayı düşünüyorsan bence biraz zamanını ayırıp okumalısın.

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
ogunseyrek mesajını dikkate alarak sedona alma ihtimalin daha cok arttı zaten borladan yanayım ama sizlerinde fikrini almak istedim

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
cengiz gökalp donat diyorsunda bisikleti alıp malzeme leri geliştirme imkanım yok su an 1-2 yıl idare edecek öle bide bisikletin üzerinde deiştirilmesi gereken malzemeleri söylersen onlarıda dikkate alırım

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
@baha446

o zaman şöyle yap. madem donatmayacaksın. sedonayı al 1-2 yıl kullan parça da değiştirme. gerçi bisiklet süren her arkadaş parça değişikliğine gider. parça değiştirmeyeceksen kullan kullanabildiğin kadar . daha sonra yeni bisiklete geçeceksin eminim. parça konusuna gelelim. kadro hariç:) tüm parçaları değiştirilebilir o bisikletin. şöyle bir öneri sunayım sana. biraz daha para biriktirip ekipmanları daha sağlam bir bisiklet al derim. yetersiz kalır bir süre sonra bu bisiklet sana

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
cengiz abi baska bi bisiklet alabilecegimi sanmıyorum ama sen bi bisiklet önerebilirmisin ?

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
@baha446

650 lira demişsin sanırsam. sıfır almak zorunda mısın? önce bunu öğrenmek istiyorum. 650 liraya çok güzel 2. el bisikletler de mevcut bu sitede. bak derim ve parçaları senin bisikletler ile karşılaştır ;)