Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 2011 salcano ng 303

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında özgür han öztürk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. özgür han öztürk

özgür han öztürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    AKSESUARLAR VERİLMEYECEKTİR...2010 kasım ayında bayisinden aldığım bisikletimi satmak yada takas etmek istiyorum satılmaz ise yeğenime hediye edeceğim aksesuarlar verilmeyecektir asfalt yolda temiz kullanılmış bakımlı bisiklettir tüm ekipmanları rıtchey markalıdır maşadan kilitleme vardır kış günü evden çıkmadı bianchi altom var kışlık kullanıyorum...salcano ile güzel güneşli havalarda sahil turuna çıktım sadece bakırköy sirkeci arasında tur yaptım hidrolik disk frenli balataları haziran ayında değiştim zinciri 55 tl verip shımano ile yeniledim bisikletçim her sene değişmen gerek dedi az kullanmama rağmen sorun çıkmasın diye değiştirdim fiyat:700 tl takaslı 800 tl değerinde MTB ile takas olur takasta önceliğim asla V frenli ve mekanik disk frenli (HİDROLİK DİSK FRENLİ OLSA BİLE KADRODA V FREN ÇIKIŞI İSTEMİYORUM)ÇİFT AMÖRTİSÖRLÜ BİSİKLET kabul etmem markası iyi bile olsa teklif etmeyin çalışırken telefonu duyamam siteye yada cebe mesaj atabilirsiniz herkeze iyi günler iyi bayramlar 0542 582 52 45[​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.