2011 Merida Matts Lite 1500 Sıfır Ayarında Xt Ve Sram Donanımlı

Tepki
40
merhaba arkadaşlar 2011 donanımlı merida bisikletim satlık kadroyu alalım 6.ay oldu ve cizik dahi yok sıfır ayarında bir hevesle topladım ve sadece pazar günleri 1 2 saat bindim bisikletimin bütün parcalarına garenti vere bilirim saden resimlerden belli olur satma nedenim araba alacagım ondan satıyorum
bisikletim kompile satlıktır parca parca satımayacak lütfen parcalara teklif yapmayın donanım ve herşeyle süperdir lütfen çiddi alıcılar mesaj atsın iyi forumlar teşekkürler bisikletin toplu hali burun arkaşlar iyi günler

merida matts lite 1500 16inç 2011 model cizik dahi yok kadroda furş
furş amoeba scud sele borusu afc sele rıtchey wcs maraton sele kelebi woodman gidon rıtchey wcs karbon bogaz fsa ön kısım karbon
maşa rock shox reba race 100mm koldan kumandalı alttan rebount ayarlı
sol taraf alttan ve üsten havalı maşa 2009 fites kolu sram xo grıp shıft
firen seti avıd karbon ultımate beyaz ön dişli xt 175mm 2010 pedallar alloy kırmızı
ön aktarıcı xt 2010 zincir kmc golt arka aktarıcı sram x9 ruble xt 2010
jant setim mavıc 819 teller dt revo göbekler rotaz kırmızı lastıkler rubena racıng pro tubeless siboblar dt jantımda cizik dahi yok arazı görmedi lastıkler
sıfır ayarıda aşınma dahi yok bisikletimin ağırlığı 10.500gr ve sadece yol yapmıştır temiz ve bakımlı istedigim fiyat 3400 ytl parca satışı olmayacaktır

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

yanıda verceklerim 1 adet sıgma 1009 sts kablosus kilo metre 1 adet zefal suluk termuslu ve zefal kafes rotorlar alıgator dişli vidaları kcnc kırmızı
parca parca satılmayacaktır ilğinize teşekkürler iyi forumlar

Scudo

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
parçalanırsa ve uygun fiyat verirsen aynakol ve ön aktarıcıya talip olabilirim

Tepki
40
evet arkadaşlar parca parca satlık lütfen ciddi alıcılar mesaj atsın mehmet ali çetinkaya iyi forumlar
kadro merida matts lite 2011 model 16 inç satış fiyatı 800 ytl istediyim fiyat 650 ytl kadroda cizik dahi yok üzerinde sele borusu afc woodman kelep kırmızı amoba scud furş takımı ağırlık 1.500 gr kadro

jant seti lastıkler dahıl 850 ytl dt revo teller kırmızı göbekler rotaz rulman rubena racıng pro lastıkler tubeless sılaymları kondu sıfır ayarında jant seti cizik dahi yok özenle kullanılmıştır kacırılmayacak bir jant setidir

masa rock shox reba race 100mm 2009 koldan kumandalı altan ve üsten havalı temiz ve sorunsuz bir masa agırlık 1.600gr tac borusu 19 santim fiyat 400ytl son sadece disk uyumlu

firen seti avıd karbon ultımate ve alıgator rotorlarla beraber temiz ve sorunsuz fiyat 500 ytl
gidon ve gidon boğazı 200 ytl fsa ön kısım karbon gidon rıtchey karbon
sele rıtchey maraton beyaz fiyat 100 ytl yırtık kesinlikle yok temiz kullanıldı
ön dişli kcnc kırmızı vidalar kol 175mm temiz ve sorunsuz fiyat 275 ytl
diyer parcalarıda isteyen olursa ona göre fiyat veririm ilan güncel

Tepki
40
ilan güncel arkaşlar kadro jant seti maşa firen seti satılmadan diyer parcalar satılmayacak ön bilginize iyi forumlar

Salih Kara

Üye
Tepki
17
Ayna kol dokuzlu sisteme uygun mu ? Ayrıca fiyatı ile ilgili mesaj atabilirmisiniz?

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Parca satısına niyetlendiniz madem fiyatları yazarsanız sevinirim hem kendim merak ettigimden , hem de alacak olan arkadasların ilana baktıklarında bilgi alması için özelliklede ilk satılacak olan kadro, masa, jant seti, hidrolik fren seti için.

Onlar satılırsa da diğer parcaların fiyatları acıklanır.

Tepki
40
ilan güncel arkadaşlar bisiklet kompile satlık parca parca satılmayacak fiyat düştü 3250 oldu bu fiyata kaçmaz süper bir bisiklet kaçmaz kadronun sıfırı 900 lira süper manzemeyle araba alacak olmasam satmaz özenle toplandı ve temiz kullanıldı 3.250 ytl oldu