Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2011 Kron XC500 20"+ Top Gun Maşa

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Eser Sevinç tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    2011 Nisan ayında aldığım ve toplamda 2250 km kullandığım kadroyu ve maşayı daha üst seviye bir kadroyla değiştirmek için satıyorum. Kadro değişikliğine gideceğim için bisiklet şuanda sökülü değildir, alıcı çıktığı zaman en geç 2 gün içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Kadro 2011 model 20" (50,8cm) boyutundadır. Kronun en güzel renk kombinasyonunu yakaladığı kadrosudur.

Kadro hırpalanmadan kullanılmıştır. Arazide sert sürüş yapılmamıştır, genel olarak asfalt yollarda uzun turlarda kullanılmıştır.
    İlk aldığım zaman park ayağı taktığım için buna bağlı olarak iki noktada boya kalkması vardır, ojeyle kapatılmıştır. Ön vitesi değiştirdiğim için, eski ön vitesin takıldığı yerde çizikler mevcuttur. Arka çatalda iki yerde nokta şeklinde boya kalkması mevcuttur, bunlar aldığımda vardı. Bunun dışında kadroda bir sorun yoktur. Hiç düşmedim, yeri öpmemiştir ve darbe almamıştır. Vuruk, kırık, ezik bulamazsınız. Bulursanız iade alma garantisi veriyorum.

Maşa da aynı şekilde arazide sert kullanılmamıştır, sertlik ayarı ve kilitleme özelliği vardır, 80mm çalışma mesafesi vardır. İki noktasında boya kalkması vardır. Şaft borusu uzunluğu 21.5 cm uzunluğundadır.

Kadro ve maşa hem V fren hem de Disk fren uyumludur.
    Kadronun ve maşanın ağırlıklarını net olarak bilmiyorum. Tahminen maşa 2650kg ağırlığındadır, kadro için hiçbir bilgim yok.

Kadroyla beraber, furş takımı + sele kelepçesi (sele borusu çapı 31.6 cm dir) + siyah matara kafesi dahildir.

Her iki ürün için toplamda istediğim fiyat her şey dahil 250TL dir. ayrı ayrı almak isteyen mesajla ya da telefonla ulaşabilir. Teklifler değerlendirilir.

Pazarlık sünnettir. Pazarlıksız mal alınmaz satılmaz. Siz yeter ki ciddi olduğunuzu belli edin.

Telefon Numaram: 0 543 818 67 99

Fotoğraflar evde gece ışığında çekildiği için biraz kalitesiz, ilk fırsatta gün ışığında detaylı fotoğraflarını çekip ciddi alıcılara gönderebilirim.

Ön vites değişiminden kaynaklanan çizik

Maşanın detaylı fotoğrafları
    Boya kalkımı dediğim birinci bölge de izleyen resimlerde diğer noktalar

2. Ali Rıza Atmaca

Ali Rıza Atmaca Aktif Üye

Seviye:
    resimlerinizi görüntüleyemiyorum...

3. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Farklı bir bilgisayardan baktığımda görünmüştü. Başka göremeyen varsa resimleri farklı bir yere yükleyebilirim.

4. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
    Resimler Gözüküyor Tarayıcınızı açıp kapatmanızı öneririm.

5. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İlk ve son indirim başka indirim olmayacaktır. Kadro , furş takımı + sele kelepçesi (sele borusu çapı 31.6 cm dir) + siyah matara kafesi + top gun maşa hepsi 200TL
    Ayrı ayrı almak isteyenler için
    Kadro tek fiyatı 175
    Maşa tek fiyatı 60
    Kargo alıcıya ait, anlaşmalı kargom var ucuza gönderirim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.