2010 yarış takvimi

Mösyö-balerin

Daimi Üye
Tepki
103
son durum nedir masterler ne oldu yarış kaç tane kaç km oldu bende konuyu dizi filim izler gibi okuyorum izliyorum vala ufaklıkla rçıkın sizler aradan meydan master pehlivanların uleynnnnnnnnnnn :D bende yarışmak istiyorum pislet yok hiç bişey yok ah ahhhhhh amca dede olduk bide yaaaaaaaaa son durum ne arkadşlar sonuç ne bu konunn sonucu
ama şu bir gerçek hakan yazman kardeşi tebirk ediyorum adam ilk yol yarışı koştuğunda arkalarda geliyordu şimdi süper gelişmiş hep ilk 10 içinde görüyorum vala yolun açık olsun hakan abi bu sene daha iyisini yapmanı temeni ediyorum lütfen az daha ver kendini bu işe hayat gelip geçiyor bu günlerde bir daha ele geçmiyor maksat derece değil spor o atmosferi yaşayabilmek gurup içinde soluyabilmek bunlar bile insana yetiyor bisiklet sporunu seven bir kişi için herkese bol salıklı günler delrim tek temenim master yarışalrınında 100 kişi start ile başlaması çekişmeli geçmesi

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman
Scudo

soner çicekoğlu

Daimi Üye
Tepki
203
arkadaşlar planlar hesaplar yapılıyo gibi ama bu senekı yarışlarda süprizlerde olabilir giresun bölgesiolarak o süprizede talibizzzzzzzz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
sanırım konu başlığı 2010 yarış takvimi açıklandımı idi.evet 2010 yarış takvimi açıklandı mı aceba?

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Malesef hala açıklanmadı..

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
bu sene federasyonun veledrom inşaatına başlama projesi var bildiğiniz üzere ne dersiniz 2011 sezonunda veledromda bir yarış koşarmıyız

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gecen seneki takvimden bir farkı yok bence zaten yarışların yarısı alanyada merak edecek fazla bir şey yok. cekiliş sonucları bekler gibi heyecan yaptırıyorlar millete:)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Gereksiz mesajlar temizlenmiştir arkadaşlar, lütfen seviyeyi korumaya çalışalım.

Sanırım artık pazartesiden sonra takvim açıklanır, eğer söylentilerde denildiği gibi ay sonunda Alanya'da yol yarış olma ihtimali varsa zaman iyice yaklaştı, kulüplerin yazışmaları vs açısından sanırım son haftalara giriyoruz ve hepimizin meraklarının sona ereceğini ümid ediyorum.

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
arkadaşım söledi,alanya mtb yarışına ferdi lisans ile katılabilirmişim,junior klasmanındayım.yaş 15.anlatırmısınız,benim bildiğim sadece klüpler katılabilir,alanya mtb yarışına.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Yalnız 15 yaşındaysan Junior değil yıldız kategoride yarışabilirsin..

• Beğen
Tepkiler: Mösyö-balerin

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
takvimden haberim yok ama bugun can dededen aldıgım bir haber kapadokya yarısları iki ayrı tarihde yapılacakmış
yarışın biri 27 haziran ama diğerinin tarihini bilmiyoruz henüz.

• Beğen
Tepkiler: temucin90

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
eğer aynı hafta olacaksa 25-27 haziran kapadokya olur.

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
arkadaslar 24/01 de kackar bisiklet yarışı olucakmı?

bu hafta sonu ancak ne bir konu ne bir mesaj var nolucak??

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman