2010 Trek Fuel EX 5

Tepki
105
Trek benim gözümde bambaşka bir yere sahip aynısının 2 versiyon üstü Fuel ex7 modeli arkadaşımda mevcut ama biraz daha donanım olarak yüksek fox maşa v.s var onunkinde sonradan bir kaç değişiklikler oldu aynakol gibi, arkadaşımın bisikletiyle ödünç olarak aldığımda benim bisikletime binmek içimden bile gelmiyor gerçekten güzel tercih yapmışsınız bol pedallar :) allah banada nasip eder inş :)

• Beğen
Tepkiler: onur demirer
Scudo

onur demirer

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Marin
@umut kadir yılmazer

Insallah diyelim:)

Ben de bu olayi anlamiyorum, niye cift suspansiyonlu modellerin alt versiyonlari gelmiyor Turkiye'ye? Kim Fuel EX kullaniyorsa 7 ve ustu oluyor, distributorun sitesinde de yok dusuk modeller.

Bir miktar da bu yuzden cogu kiside cift suspansiyonlu cok pahalidir on yargisi var. Halbuse Fuel EX5 ve 6500 ayni fiyat, birinde donanimdan kisip suspansiyona eklemisler.

Halil Emre Ozlu

Daimi Üye
Tepki
372
Hakkatten trek başka.. yazın kanada'da geçirdim. orada giant; trek vardı en çok... az çok specialized de vardı ama en bol trek ve giant... çok nadir scott vardı, bianchi vardı :D

• Beğen
Tepkiler: onur demirer
Tepki
105
@onur demirer

benimle irtibata geçermisiniz lütfen umutyilmazer16@hotmail.com bir kaç birşey hakkında sorularım olucaktı :) ama facebook tan da ulaşırsanız daha iyi olur çünkü en çok orayı kullanyorum Umut Kadir Yılmazer. tşk ederim.

onur demirer

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Marin
@Halil Emre Ozlu

Aynen, Scott burada Hint kumasi muamelesi gorse de Kuzey Amerika'da pek tutulan bir marka degil, benim gittigim kentte Scott satan dukkan bulmak bile meseleydi. Speci'yle Giant peynir ekmek gibi gidiyor ama.