2010 Sedona X On Bir :)

Hasan Mert

Üye
Tepki
30
Gerçekten çok güzel olmuş.
Yazı ve tipine gelirsek ( x-onbir) oda bi önceki kadroya göre daha iyi olmuş bence :)
Neden ?
Derseniz eski kadroda sedonanın sitesinin linki bile yazıyordu :)
Ama gerçekten çok geliştirmişler bisikleti.
Jant çemberlerinin sele kelepçesinin altın rengi olması gerçekten çok güzel bir hava katmış.
Eğer denildiği gbi 1200-1300 Lira arası olursa bisiklet baya bi rabet görür gibime geliyor.
Kadroyu bide tip olarak Azonic'e benzetmişler sanki :)
Yeni takılcak aynakolun da bence değiştirildiğinde üstüne eklenicek fiyatla bile gene bisiklet ederinin altında olur bence..

Scudo

OnePiece

Üye
Tepki
10
bence herşey çok güzel kesinlikle alıcam x on bir yazısı olmamış diyen arkadaşlar türklüğünüze dönün lütfen yabancı markalar çoğu kişinin anlamını bile bilmediği yabancı yazılar olacağına x on bir yazması daha güzel...

• Beğen
Tepkiler: Soner YAMAN

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Bahsettiğiniz fiyatlarda ise bu alet bu sezon bence çok gidecek bir street bisikleti diyebilirim malzemeler aynakol dışında hiç fena değil bravo sedona ya :)

deepsky

Üye
Tepki
30
Bende yeni crazy hop aldım bunun çıkıcağını bilseydim bekler bunu alırdım ne yalan söyliyim. :D

kdRuNL

Üye
Tepki
63
Aslında X - 11 yerine X - ON BİR yazmak güzel fikir:in: Türk malı olduğu belli oluyor : ) Ama yazı tipi daha güzel bişe olabilirdi ;)
Yinede ellerine sağlık çok güzel olmuş..

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Bu kadroyu türkiyede yapılmıyor malesef Taiwan'dan yada maleysia'dan üretilip türkiyede topluyolar

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@OnePiece

Merak etme yeri gelince herkezden daha çok milliyetçiyimdir:000002158 Laflarınıza dikkat edin biraz.Türklüğüne dönün ne demek yaa:boese157: Pek anlaşılamadı galiba rakamla değil yazıyla x on bir yazmaları saçma olmuş,yazı fontuda kötü.. Yabancı isimler markalar her yerde var dünya global ingilizce evrensel buna yapacak pek birşey yok.Madem yabancı bir isim veya harf ''x''kullanılıyor bunu doğru şekilde kullanmalılar.Eleştirim bunun içindi.

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
sonuna kadar katılıyorum sana özgür abi düşünmeden konuşan bu arkadaş anlamını bildiği parçaları tercih ediyordur umarım?Her yabancı bir işaret ve kelime ve cümlede bir mana çıkarmaya çalışıyorsan bisikleti binmeye daha çok zaman ayırmanı tavsiye ederim :) bu yazıyı neden böle yazdığını gelince, madem sıradışı bir bisiklet kullanıyorsunuz sıradışı bir tazda yazı olması neden sizi rahatsız ediyor anlam veremıyorum güzel olmuş ve güzel bir düşünce diyorum

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Allahaşkına arkadaşlar tartıştığınız şeye bak. X On Bir... Buna kafayı takmadan önce;

Kadro sağlammı?
Arka kulağın yedeği var mı?
Resimde neden 160lık disk var?
Seri imalatta vitesli de satılacak mı?
Başka ölçüsü var mı?
Sonradan çıkan fotolarda RaceFace direksiyon var, seri imalatta hangisi olacak?

Sorularını sormak gerekmez mi?

by_fatih

Daimi Üye
Tepki
23
Bu başlıkta sormayı uygun gördüm eski x11 lerin yenileriyle, garanti kapsamında ve dışında değiştirildiğini söyleyenler var. Eskilerin yapımında genel bir hata olduğu içinmiş.Bilgisi olanlar varsa yardım...

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@by_fatih

2. el bilgiye güvenmeyin arkadaşlar... Piyasada evet disk fren bağlantısından kırılan birkaç kadro var (hoş kırılmayacak bir kadroda yok) ancak x11 2008 senesinde üretildi vede 2 yıl garantiliydi. Dolayısıyla tüm 2008 x11 lerin garantisi bitmiştir. Artık kırılan olursa kaybnakçının yolunu tutar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Doruk Atay

ayrıca değişim içinde 50 $ (yaklaşık 75 TL) istiyorlar, açıkçası çok saçma buldum, ben ben 6-7 ay kadro bekliyorum, hemde 75 lira verip değiştiriyorum. her ne kadar kadroda genel olarak değişim olsada 75 lira istemeleri çok gereksiz. bütün firmalar en alt seviye kadroları kırıldığında ücretsiz olarak serinin en son ve en üst modelini verirken sedonanın böyle yapması iyi olmadı bence. açıkçası beklediğim zamana üzüldüm. 15-20 liraya kaynak yaptırıp kullansaydım diyorum şimdi...

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@gurkankas

Gürkancım bence ara farkı neyse öde ve yeni kadroyu al. Eskisine nazaran çok daha iyi oluş. Gerek sağlamlığı gerekse açıları, rahatlığı bakımından ben çok beğendim.

• Beğen
Tepkiler: by_fatih

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
@Doruk Atay

kullandınız mı acaba??

kullanıcı yorumu arıyorum çünkü...:D

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@gvenc

Kullandım çokta güzel olmuş valla.. Eğer boyunuz 185 ten fazla değilse çok çok rahat kullanılabilir. Aka üçgeni gayet kısa olduğundan 180 gibi dnüş hareketleri rahatlıkla yapılıyor. Üst borusu çok uzun olmasada rahatsız edicek kadar küçük değil. Ben çok beğendim. Yani Türk bir üreticiden çıktığını da düşünürsek daha iyisini hayal edemiyorum şuan! Buarada SS dropout lu olmasıda cabası.

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
yanlış anlamayın burada bir yıkama yağlama yok ama sizlerin yorumları bende daha kesin şeyler oluşturuyor...

çünkü koray malkoc siz erkal burnout54 sinto gibi arkadaşların yorumlari daha geçerli. çünkü uzun süreden beridir bu işle uğraşıyorsunuz...

kadromu satarsam eğerki alacağım kadro:D:D

teşekkür ederim mesaj ve yorum için...