2010 Scott Scale

Scudo

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
biraz cıvıl cıcıl olmuş. değişiklik amaçlanmış. 35 güzel, orman konsepti, birde 70 güzel o zaten klasik ,diğerlerini pek beğenmedim. mesela scale 60 09'a göre hırçınlığını yitirmiş bence,beyaz cantlar yumuşatmış bisikleti.. tabi 2009 u beğenmeyen buna bayılanda olabilir.. fikirler değişkendir.

• Beğen
Tepkiler: Yetkin Şahin

Necroshine

Üye
Tepki
37
Geçen seneye nazaran daha bir havalı oldukları kesin ancak bana göre biraz fazla renkli olmuş gibi geldi. Özellikle 60 ve 70' in pro görüntüden uzak bir halleri var.

ByAtilla

Aktif Üye
Tepki
78
Bende renklere hayran kaldım sanki biraz scoot kadroları andırmış. tabikide bu benim şahsi düşüncem.

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
Bu aralar kadro mu değiştirmeyi düşünüyodum,bir Scott hayranı olarak 2010 modellerini bekliyim dedim.Ama hayal kırıklığına uğradım.Bana göre hiç güzel değiller hem renk seçimler hemde grafik tasarımlar.Bu işi malesef Scott'da ki grafikerler beceremiyo.Corratec ve Cube yani kısaca almanlar bu işi çok iyi yapıyo.Cube elite hpc mavi renkli olan model Scott'ın 2010 modellerinin hepsini harcar bence.Tamam kalite çok önemli ama o kadar para veriyoruz birazda göze hoş gelen modeller yapsalar.Scott 2010 'da malesef fıslamış.
Scott ismine yakışmayan modeller.Tabi bunlar benim zevkime ait görüşler ,zevkler ve renkler tartışılmazmış:)

• Beğen
Tepkiler: kron_xc4000 esk