Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2010 Carbon Sifir Kadro

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Burak Güner tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Burak Güner

Burak Güner Kıdemli Üye

Seviye:
    Daha önce ilanlarımda yayınladığım ve sonradan vazgeçtiğim kadromu , düzmeye karar vermiştim. ama ,karar vermekle ve istemekle olmuyormuş gerçektende kısmet işte hayırlısı diyorum ve beklenmeyen bir nedenden dolayı tecil ettirdiğim askerliği gelen bir evrakla mecburiyetten gitmek zorunda kaldım. Sadece 1 hafta bindiğim kadromu satmak zorunda kaldım faturası yeni kesilmiştir.herhangi bir yerinde çizik dahi yoktur. saten ğeldiği gün üzerine özel yurt dışında üretilen ,şeffaf yapışkan yapıştırdım. Bu sayede ileride olacak
    çizikleri ve boyalarda yıpranmalara karşı koruyucu oluyor.yapılacak bir şey olmadığı için mecbur gidiyorum. Ben binemedim alan her kim olursa hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binsin derim.kadroya daha önce1900tl istemiştim ben 1850 tl aldım. Ama mecburiyetten dolayı 1550tl yapıyorum. Kredi kartına 6 taksitte yapılır. Kargo bana aittir. Yanında richey fuş takımı zincir korumalığıda hediye olarak ve kadroyu gelen kutusuyla yollucam böyle ürün her zaman düşmez ve bu fırsatı kaçırmayın derim.yinede başka parcada lazımsa bir cok parca var hepside temizdir bir sorunları yoktur lazım olan varsa konuşursunuz.ben pazartesi ğidiceğim için kadroyu bıraktığım arkadaşın telefonunu veriyorum onla itibata ğeçersiniz. ismi mevlüd gerenkenleri konuşursunuz ,sizin için gereken neyse yapacaktır.tel=0536 231 97 48

resimler

Uploaded with ImageShack.us

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.