200ytl

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
merhaba arkadaşlar başımdan gecen az önce bir olayı yazamadan edemiyecem bu gün şirkette oturuyorum sakin sakin yurt ici kargonun elemanı geldi evrak icin işini bitirdi tam cıkacak kapının önünde göreve hazır bekleyen mtb mi gördü bu bisiklet seninmi die sordu bende evet benim dedimadam benim mtb yi incelemeye aldı soru soruyor ben cveplıyorm o soru soruyor ben ceveplıyorum yarım saat adama vaaz verdim sonunda adam tatmin olmuş bir hale geldi bende bir bisiklet alacam dedi şimdilik ön araştırma yapıyorum dedi sonra benim bisiklete alıcı gözüyle bakmaya başladı bende dalgasına vurdum olayı tamam satalım dedim belki adam ucuk bir fiyat söyler de satarız daha bir üst model alırız şansa:rolleyes: adama dedim ne kadar verirsin diye o söylemeden adam düşündü taşındı kaşındı öksürdü biraz önce öve öve bitiremediği bisikletime bir fiyat verdi ama ne fiyat rüyamdaki bisikletin spd sini alacak akadar fiyat verdi artık siz tahmin edin tam tamına 100 ytl gibi komik bir fiyat:boese157: ben adama dedim ki abai biraz önce bukadar ballandıra ballandıra anlattığın benim bisikletime bu kadarmı veriyorsun dedim hadi bari bir 100 daha ver anlaşalım gır gır olsun diyeadam baktım kafasına yattı tamam dedi uyanık bu sefer ciddi ciddi alacak:( parayı bilen hazırlamaya başlaım bende hemen abi şaka dedim ya şaka ya şaka şakanın boku cıkmaya başladı ben bu sefer adama sert bir tavırla giddikce adam inatlaşıyor ne yapacağımı şaşırdım abi diyorum git işine bu bisiklet bu paraya verilmez ben şakadan dedim bu fiyatı ben sana başka bir bisiklet bulurum bu fiyata adam ses tonunu yükseltmeye başladı iyiden iyiye artık benimde şarteller attı adamı ın yakasından tutum birader işine git yoksa kötü olacak neyse adam sonunda kararından vazgecti sonunda tabi bu arada tüm esnaf halkı bize bakıyor seni şikayet edecem sana gösterecem vs vs sacma sapan laflar etmeye başladı be adam neyi kime şikayet edecen neyse güc bela adam gitti ama benim aklımda gitti bir an adamla kavga edecek duruma geldik şimdi korkmaya başladım adam dükkanımın önünden bisikletimi alacak diye hemen depoya kaldırdım ufak bir olay nerelere gitti nerdeyse benim canım mtb em gidiyordu neyse şimdi rahatım siz siz olun başkalarıyla böyle bir şekilde konuya girmeyin yoksa benim gibi zor durumda kalırsınız bu günü hic unutmayacağım ı love you mtb

• Beğen
Tepkiler: sare ve İdris ACA
Scudo

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
:):) bır yandan guluyorum bır yandan nedır bu ınsanlar dıorum ya ne kadar sacma seyler yapıyorlar ıslerıne geldıı zaman bır numara gelmedıı zaman en kotusu oluyor neyse gecmıs olsun

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
evet valla haklısınız
uyarı için teşekkürler
ve sizede geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: sare

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
garip bi durum:D geçmiş olsun bi kaç hafta iyi sakla bisikletini ve kargo elemanı başka bi zaman evrak işi için gelirse ne yapacağını düşün:p :D

• Beğen

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
birdahaki gelişinde mevzuyu acarsa bu sefer psylo yu kadrodan cıkarıp 125 mm getirip zıplatacam onu heh heh heh heh

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
100'e veriyorsan alabilirim:D

Gecmis olsun gercekten,kotu durum.

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
200 e bende alırım yada 100tl ye maşayı ayrı da alırım kara geçersin..:p

• Beğen

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
adam takmış,neyse ki birşey olmamış.bazı tipler bıçak filan çekiyo aman allah korusun...:)

• Beğen

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Nerdeyse, kendim ettim kendim buldum, şarkısını söyleyecekmişsin. İyi ki adam bir kaç kişi değilmiş valla 200 YTL yi verip alır giderlerdi senin , gözünün bebeği MTB ni.
Geçmiş olsun. Sen sen ol tanımadığın adamlara şaka yapma. Valla iyi ki adam, koyun alır gibi, elini sıkıp sallamaya başlamamış.

Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen
Tepkiler: felis911

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
200 veririm ama yurtiçiyle gönderirsen :D
şaka bir yana geçmiş olsun, az kalsın gidiyormuş canım bisiklet...

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@scorpion99

Ben 210 tl veriyorum kargo benden ....
Bu bisiklet için malesef verebileceğim son fiyat bu :(
Abi ye satma ben alırım,,, 210 verdiler sen ne diyorsun diye bir sor istersen :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:D

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
geçmiş olsun.tanımadıgın adamla şakalaşmaya girilmez zaten.ille bi gıcık durum olur.neyse iyi forumlar canın mtb'nle...

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Abi adam anlamıyor ve anlatıyorsan 500 lira diyeceksin
Çift süspansiyonlu Bianchiler bile 750 ytl diyecen yırtacan...

yoksa seni takip edip çalmaya bile kalkarlar

Adam işi ciddiye bindirirse de anlatacan işin aslını isteyecen paranı :D
sen biraz fazla geyiğe vurmuşsun Adam Kayseri'li çıkmış :D:D:D:D

gökhan öztürk

Daimi Üye
Tepki
9
baba dostu bende 1 hadise oldu sictim agzına herifin mecidiye koyde fırmada elektro sok aleti vardi bayıltım piiiiiiiiiiii_?????

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Vay mezarcı vay... Adam ya saykoymuş ya da standupcı filan :D

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@Hasan Hakan Koç

Abiye sormasina gerek yok bence,yabanciya mi gitsin guzelim bisiklet:p

Ben o kadar cikamadigim icin fiyat veremiyorum ama satilmali bence,guzel bisiklet cunku:D

Buarada yanimda 100 milyonla gezsem fena olmaz bundan sonra,duses seyler bulunuyor:D

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
geçmiş olsun diyim valla Ercan abininde dediği gibi adamda biraz kayserilik varmış galiba:)