Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2009 Trek fx 7.1 city bike satılık

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında cinossis tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cinossis

cinossis Misafir

Arkadaşlar,

Geçen hafta 2009 model "0" km Trek fx 7.1 ( 17,5") marka bir bisiklet satın aldım.Sadece 2 gün kullandım ve 2 gün toplamında 25-30 km yol yaptım.Ancak özel bir sebepten dolayı uzun bir süre bisiklete binemeyeceğim için bisikletimi satmak istiyorum.Kullandığım süre içerisinde herhangi bir memnuniyetsizliğim olmadı.Bu şekilde kullanılmış bir bisiklete ne kadar 2.el derseniz bisikletim o kadar 2. el durumunda yani çok temiz ve sıfır bir bisiklet gibi.850,-TL ye aldığım bisikletimi ( arzu edene faturasını ve diğer belgelerini de verebilirim.) 600-650,-TL civarında satmak istiyorum.

İkinci el fiyatlar konusunda çok bilgi sahibi değilim ancak 2 günlük bir kullanım bedelinin 200-250,-TL 'lik bir düşüşten daha fazlasına mal olmayacağını tahmin ediyorum.

Bu tarz, marka ve model bir bisiklet almayı düşünüyorsanız ve yenisinden farksız bir bisiklete biraz daha uygun bir fiyata sahip olmak isterseniz irtibata geçelim.(cinossi@hotmail.com)

NOT : Foto eklemedim,internetten modeli aratırsanız zaten karşınıza çıkacak foto ile aynı kondisyona-görünüme ve özelliklere sahip olacak.

İyi günler...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.