Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2009 Trek 6000

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında alper koseoglu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. alper koseoglu

alper koseoglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Santos
    Seviye:
    merhaba. Eski bisikletim 2008 model Corratec X-Vert 04 bisikletimin kadrosu küçük geldiği için ocak ayında forumdan bir abimizle kadro takası sonucunda oluşturduğum bisikletim, hibrit bir bisiklet almak istediğim için satılıktır. Bisiklette en ufak bir sorun yoktur. Gayet iyi durumdadır. Her bisiklette olduğu gibi kullanımdan kaynaklanan fakat belli bile olmayan çizikleri mevcuttur. Onun dışında herhangi bir vuruk göçük çatlak kesinlikle yoktur. Zaten Trek kadroların kalitesi tartışılmaz. Vites ve fren aksamları sorunsuz çalışmaktadır. Bana maliyeti 1200-1300 lira civarında oldu. fiyat pazarlıksız ve düz 1000 lira.

Kadro:Trek 6000 Alpha Black Aluminum 19,5" (dediğim gibi ocak ayında takas yoluyla aldım aldığım kişi seri numarasını sökmüş)

Amortisör: Rock Shox Dart3 (Eski maşamın şaft borusu kısa geldiği için Mart ayında erdoğanlar bisikletten sıfır aldım garanti belgesi faturası mevcut daha 3 aylık şaft borusunu 23cm kestirttim. Spacerlar carbon)

Jantlar ve Göbekler: Corratec X-Vert 04 üzerindeki ZZYXZ marka

Lastikler: Corratec X-Vert 04 üzerinde gelen Michelin Country Trail (26X1.95)

Vites ve Fren Kolları: Shimano Deore Dual Hidrolik 9 lu sistem (Eski frenimde sorun olduğu için Erdoğanlar Bisikletin 2. el bölümünden nisan ayında aldım bununda faturası mevcut)

Frenler: Shimano Deore Hidrolik

Ön Aktarıcı: Shimano Deore

Arka Aktarıcı: Shimano Deore LX

Aynakol: Shimano Deore (Yazısı silindi biraz ama sorunsuz)

Ruble: Shimano Deore

Sele: Bontrager Race (Orijinal Trek 6000)

Sele Borusu: Bontrager SSR (Orijinal Trek 6000)

Gidon: Bontrager SSR (Orijinal Trek 6000)

Gidon Boğazı: Boğaz Bontrager SSR (Orijinal Trek 6000)

Furş: Bonrager (Orijinal Trek 6000)

Fiyata resimlerde görünen Amoeba Barend, spd pedal ve zil dahil değildir. Suluk ve kafesi hediyemdir. (Suluk Trek Discovery Chanel)

İletişim ve her türlü sorularınız için
    E-Mail: alpermclaren@gmail.com
    GSM: 0505 798 75 55

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.