Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2009 tfs 500 V

Konu, 'Merida' kısmında cüneyt aygün tarafından paylaşıldı.

1. cüneyt aygün

cüneyt aygün Yeni Üye

Seviye:
    mat siyah üzerine Kirmizi ve beyaz yazili günlerdir aradigim kadroyu kackar bisiklette buldum ve satin aldim arka derailer deore xt, geri Kalan vites donanimi deore, fren avid single digit 5, merida race Iastik, mavic cantlar. rock shox dart 2 masa... bisiklet 13,47 kg geldi. ilk izlenimim oldukca dengeli bir bisiklet oldugu. deore xt gercekten farkli. 2 way vites degistirme olayi da cok kullanisli. sorularinizi bekliyorum. mobil baglandigim icin resim koyamadim, en kisa zamanda koyacagim. ride responsibly

2. Orkun ÖZDEN

Orkun ÖZDEN Forum Demirbaşı

Seviye:
    hayırlı olsun bol pedallı günler...deore ise gerçekten çok performansif,alışkanlık yapan bi vites sistemi...

3. cüneyt aygün

cüneyt aygün Yeni Üye

Seviye:
    SPEEDS:27. SIZES:14.5-16-18-20-22-24-16L-18L-20L. COLOR:Shiny dark silver, Matt olive green, Silk matt black. FRAME:Matts TFS-Comp-V. FORK:Mission XC LO 80 (optional: Rock Shox Dart 2 80 Lockout). BB SET:Shimano ES25 Octalink. BRAKE LEVER:SAvid FR5. BRAKES: F/RAvid SD5. CHAIN:Shimano CN-HG53. CHAINWHEEL:Shimano M442 Octa 44A-32-22. DERAILLEURS: F/RShimano Deore/Shimano XT Top Normal. FREEWHEEL:Shimano CS-HG50-9 11-32. BAR END:XM Speed. GRIP:XM Speed. HANDLEBAR:XM Comp CEN 31.8 Flat. STEM:XM Comp OS CEN. HEADSET:M10 Neck. HUBS: F/RShimano M475 disc. PEDALS:XC Alloy. RIMS:Mavic XM117 BK/NC. SADDLE:TFS mat. SEAT CLAMP:Merida Aero 35 QR ST. SEATPOS:TXM Speed CEN SB20 31.6. SHIFTER: F/RShimano Deore rapidfire. TIRE: F/RMerida Race 2.1. BELL:YWS-Alloy.

4. Ozzgurr

Ozzgurr Bisikletkolik

Seviye:
    Sanirim Onder diye bir arkadastada ayni renk kadro var forumda. Cok guzel bisiklet, gule gule kullan.

cüneyt aygün bunu beğendi.
  5. cüneyt aygün

cüneyt aygün Yeni Üye

Seviye:
    çok teşekkür ederim.