Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2009 specialized p2 street bisikleti komple veya parça tamamı profesyönel parçalardır

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında ujur tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    2009 şubatın başında aldım. şuana kadar kullandım son 4 aydır genelde xc biiskleti gibi iki günde bir 10-15km yol gittim. son 4 aydır haftada bir yada iki kez kullandım. ondan öncede haftada 3 yada 4kez kullanıldı. kadro el yapımıdır. ömür boyu garantisi vardır. fatura benim adıma olsa dahi ömür boyu garantiden sizde yararlanabiliceksiniz. kadroda derin olmamak kaydıyla çizikler vardır. resimlerde belirgin. kadro ile birlikte cane creek furç da verilicektir. sele borusuda verilicektir. cane creek furç un en ucuzu 30€ dan başlamakta. tek kadro fiyatı avrupada 600€ sanırım.
    kadro+furç+seleborusu= 550liradır.

maşa rockshox argyle 318dir. 2007 modeldir ama 2008 in yazında alınmıştır. dünyanın son 3 yıldır en çok tercih edilen maşasıdır. 1,5 yıldır kullanmaktayım 3 ay önce bakımı yapıldı hiç bir sorunu yoktur. qr sisteme benzer bir sistemi vardır ön tereker elle sökülebiliyor. 20mm sokma millidir. yani en dandik göbeği bile bozamazsınız. sertlik ayarı mevcuttur. rebound u mevcuttur fakat rebound kapağı düştü 3 alyan ile ayarlıyabilirsiniz. ben hiç gerek duymadım. üstünde çizikler vardır. resimlerde bellidir. sıfırı 310€ dur. + 20€yurt dışı kargo bedeli
    maşa 380 liradır.

aynakol raceface evolve dh. 2 ay önce sıfır oalrak aldım. ozamandan beri xc oalrak kullandım adam akıllı 4 yada 5 saat kullanılmıştır. iki dişlidir. koruması alüminyumdur asla kırılmaz. üstünde birk kaç çizik vardır. sfırı 140€dur + göbeği 30€ + 20€ kargo bedeli
    aynakol+göbek: 250liradır

shimano mx 30 dx pedallar. 4 ay önce aldım çizikleri mevcuttur. bir çok yedek çivisi mevcuttur. pedal rulmanlıdır. sıfırı 40€ + 12€kargo bedeli.
    pedal 60 liradır.

firenler avid juicy 7 dir. bisikletle birlikte aldım. ozamandan beri 2 kere bakım yapıldı. üstündeki yazılara hidrolik geldiği için yazıların bi kısmı silindi. çalışmasında hiç bir problem yoktur ön arka 160lık rotorlarla birlikte komple önarka set olarak verilicektir. sıfırı 500lira civarında.
    firen 250 lira.

supra bh çemberler dt swiss teller ve tel başları formula 20mm ön sokmamilli göbek ns bikes kmII pro arka göbek.
    çemberleri 1,5 yıldır kullanıyorum teller 1 ay önce sıfır olarak dt ler ile değişti. jantların boyasıda 1 ay önce atıldı. arka göbekte yeni teller le birlikte 1 ay önce örüldü. ön göbekte 1 yıllık. arka göbekte 4 adet rulman bulunmaktadır. önde iki tane vardır. jantlarda yamuk sadece ön jantta çok az vardır. arka jantta hissedilmiycek kadar var. çermberlerin sıfırı 100 lira arka göbeğin sıfırı 180 lira tellerin ve başlarının sfırı 130 lira ön göbeğin sıfırı 100 lira. toplam510 lira yapmaktadır.
    komple ön arka set 270 liradır.

lastikler maxxis holyroller dünyanın en iyi street lastiğidir. ebatı 2,4 dür 62mm dir. 4 aydır kullanıyorum maxxpro yazan yerinde küçük bir yırtık vardır. içeriden kauçuk bir malzeme ile kullanılabilir. ya yırtık olarak aldım yada ilk hafta bi yerde yırttım. lastik ordan hiç patlamadı. yani sorunsuzdur. dişleri çok iyi durumdadır. sıfırları yurtt dışında 150-180 lira arasındadır.
    holy roller: 50 liradır.

specialized p serisi gidon
    holzfeller gibi çok iyi gidonları kullandım fakat street için en iyi açıya sahip gidon diyebilirim. cromoly olup çok sağlamdır. sıfırı 70lira civarında
    holzfeller boyaz
    hafif ve çok sağlam bir boğazdır. 4 aydır kullanmaktayım. sıfırı 60 liradır
    boğaz: 30liradır.
    gidonu ve boğazı aynı kişi alırsa 16€luk pro elcik hediye edilicektir.

nope freeride selesi
    sele 2 yıllıktır. bir kaç yerinde yırtık vardır. ama hiç bi sorun teşkil etmemektedir. selede seat grap yapmak için önde ve arkada tutucak yerler vardır. profesyönel kullanım içindir. sıfırı 60 lira
    nope sele: 20 lira.

pro-tec kask.
    kaskı 15 aydır kullanıyorum. içindeki siyah köpük ile dışındaki şey hareket etmektedir. tek sorunu odur. kask m bedendir. yoğun çizikleri vardır. ama hasarı yoktur. giro ve bell in kasklarına göre aşırı derecede esnemezliği vardır(bundan önceki giro kaskımda bizzat kendim test ettim)sıfırı 80 liradır.
    kask:40 liradır.

shimano DXR 16T dişlili single speed kitim. kendim yaptım. dişli orjinal tek dişlidir. yurt dışından getirttim. aparatları kasetlerden söktüm. dişli baya ağırdır. ve esnemezdir. set in içine sramın pc 830 zincir de dahildir. kaç bakla olduğunu bilmiyorum. shimano dişli kargo dahil bana maliyeti 40 liradır. zinrin sıfırı 20 liradır. ara parçalar için iki tane kaset almak zorunda kaldım onlarda 40 lira yapıyor. toplamda 100 liralık bir settir.
    single speed set+zincir: 35lira

aşağıdaki resimlerde kadronun çizik olduğu yerlerdir.

bisikleti satma sebebim yurt dşına çıkmamdır.yanımda 14 kilo taşımak istemiyorum. aktarmalı gidicem ve gidiceğim yerde beni araba ile almıycaklar bisikleti çıkartıp toplamam gerekiyor. bunlarla uğraşmamak için satıyorum. satılmamasıda sorun değil açıkçası. ilan 15 gün aktif olucak.
    KADRO VE MAŞA SATILMADAN HİÇ BİR PARÇA SATILMIYCAKTIR./COLOR]
    KOMPLE BİSİKLETİN FİYATI 1850 LİRADIR PROTEC KASK HEDİYEDİR

indirim teklif etmeyiniz fiyatları çok düşük bıraktım. parçaların hiç birinde sorun yoktur kullanımdan kaynaklanan çizikler vardır. bütün parçalar profesyönel kullanım içindir. sele- gidon- kadro- arka göbekten türkiyede bi tek bende var maşa- aynakol ve pedaldan da türkiyede 2 adet bulunmakta ve biri bendedir. bütün parçalar eşsizdir. türkiyede bulunucak şeyler değillerdir.
    kargo alıcıya aittir. 15 gün sonra istanbula gelicem uçağım kalkıcak istanbuldan veya izmirden elden teslim olur.

2. Hasan Oğuz

Hasan Oğuz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  3. haydarpasa781

haydarpasa781 Forum Demirbaşı

Seviye:
    kadro ve maşa satılmadan satış olmayacakmış ....

4. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    evet haydarpaşa nın dediği gibi kadro ve maşa satılmadan hiç bir parça satılmıycak. çünkü en ağırları onlar satılmayan parçaları yanımda yurt dışına götürücem. ama kadro veya maşayı götüremem. ya komple yada kadro maşasız gidicek.

birde fiyatların yanında ? işareti euro dur. amblemini göstermiyo öyle soru işareti çıkartıyo.

5. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    ilan günceldir

6. trek2662

trek2662 Üye

Seviye:
    gidon ve bogaz ikisi ne kadar ? sadece bogaz fiyatı var gidon yok onu da belırtırsenız. alcagım buyuk ıhtımal
    .

7. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:

kusura bakmayın gidonun fiyatını yazmamışım. gidon ve boyun ikisi toplam 60 lira. 16€ luk elcikte hediye.
    ama kadro satılmadan hiç bir parçanın satışı yapılmıycak. kadro yakında satılıcak biraz beklerseniz alabilirsiniz.

8. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    yakında :in:

9. trek2662

trek2662 Üye

Seviye:
    tmm ben bekliyorum alıcam gidon ve bogazı !!

10. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    İlan gunceldir.

11. captain_2

captain_2 Aktif Üye

Seviye:
    maşa ağırlık nedir

12. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    tam olarak bilmiyorum ama 2600gr internet verisi.

13. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    ilan günceldir.

14. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar ilan iptal edilmiştir. giderken yanımda götürücem. artık mesaj atmayınız.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.