2009 Sedona 761 Yollarda...

Scudo

Metin Güler

Daimi Üye
Tepki
320
Bisiklet
Scott
Gerçekten çok güzel bir bisiklet ve bence Aslı bisikletin bu kararı da çok yerinde olmuş sizin adınıza çok sevindim..kazasız sürüşler dilerim, hayırlı olsun...

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Çok çok teşekkürler arkadaşlar...
Daha daha güzellerinin sizin olması dileği ile...

Sevgiler..

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Sevgili Serkan senin ve bisikletinin Anadolu yollarında,dağlarında,ovalarında açan beyaz bir gül gibi olacağınıza inanıyorum. Faliyetlerinizin güllerimizin hep yeşermesine katkılarında başarılar dilerim. Allah kazdan beladan esirgesin.

• Beğen

Hacı Murat ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
777
Gerçekten çok hoş görünümlü bir bisiklet. Yeni turların da habercisi mutlaka. Sizi bunlara teşfik için çok güzel bir yöntem sergileyen Aslı Bisiklete hem sizin hem bizlerin adına teşekkürler.

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Sevgili Dostlar çok çok teşekkürler. Yeni yoldaşım ile yolları arşınlamaya devam ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Çok çok teşekkürler arkadaşlar,

Sedona ile pedallamaya devam ediyoruz...

Sevgiler...

Tepki
131
@Serkan Taşdelen

hayırlı olsun harika görünüyor bende aynı bisikletten almak üzereyim artılarını ve eksilerini paylaşabilirseniz sevinirim

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@hakan güler

Çok teşekkür ederim...

Eksi ve artılarından bahsetmek gerekirse;
+ Hafif ve dayanıklı kadro,
+ XC için Hidrolik Disc Frenler,
+ 2009 SLX arka attırıcı,
+ Hollowtech II Aynakol,
- Tur bisikletçisi iseniz Disc tamamen keyfi oluyor...
Bunun dışında ben başka bir eksi yönünü görmedim. Tur bisikleti olarak kullanıyorum bunu da belirteyim. Açıları çok güzel...

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: hakan güler

hsn.ozay

Üye
Tepki
21
Doğayla bisiklet içiçe olunca kötümü olur yaa. Bisiklet çok güzel. Güle güle kullanacağında fotolardan belli oluyor

fotolar nerelerde çekildi altlarına yazsan faydalı ve güzel olur.

Kazasız belasız sürüşler.

• Beğen
Tepki
5
@hakan güler

Hakan bey,bende dün sabah itibariyle bu bisikleti aldım,(1800-10taksit)
serkan beyin buradaki fotoğraflarını 10gün önce görmüştüm ve belkide bu bisikleti almamdaki en büyük etken olmuştur....
kendisi kısaca bir iki satır bilgi vermiş sağolsun bende kendimce tecrübelerimi aktarayım....
kendimi bildim bileli biiklete biniyorum,1993,te aldığımız bianchi meta, bisikletimi bu güne kadar kullandım,en az 1 yıldır bisiklet araştırıyordum,kısmet oldu bende 2009sedona 761 aldım...
Bilmiyorum daha önce bu kadar kaliteli bisiklet kullanmadığım için mi nedir ama bir kere çok çok konforlu sürüşü var,dün akşam her zaman gezdiğim yollarda bir tur attım yaklaşık 1saat,müthiş keyifli sürülüyor ve bilmiyorum psikolojik mi ama inanın daha önceki yorgunluğu hiç hissetmedim,yani burayı abartmıyorum hiç ama hiç yorulmadım.....bu bana biraz enteresan geldi,çünkü aynı yolları 1000lerce kez gezdim 15yıldır,gidip geldiğim yol.............
bisikletin parçaları sizlerinde bildiği gibi gayet kaliteli güzel,bisikleti gördünüzmü bilmiyorum ama fotoğrafından çok daha şık.....
ben almadan önce kendimce acaba güzelmidir?acaba bu kadar paraya değer mi?vs.vs. düşündüm durdum,ama dün sabah bisikleti teslim almaya gidip,daha karşıdan gördüğümde fikrim değişti,ve bazen inanılmaz seçiçi ve hatta pimpirikliyim diyebilirim,biraz estetik kaygısı fazla gelişmiş biriyim,tek kelimeyle bisiklet inanılmaz derecede şık,kadrosunun açıları çok estetik,ve bence çok ta kaliteli,
inşallah alırsınız ve hayrını görürsünüz,kesinlikle beğeneceğinizden eminim....
saygı ve selamlarımla..............

• Beğen