2009 SCOTT SCALE 70-Aciliyetten Kelepir fiyata :(

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
@mustafa9979

bisikletin sıfırına bakmanı tavsiye ederim,zaten sıfır gibi bisiklet daha temizi imkansız emin ol

Scudo

ScottScale

Daimi Üye
Tepki
173
@mustafa9979

o aynı bisiklet değil. senin verdiğin link 2008 model scale 70. burada bahsedilen 2009 model scale 70.

üstelik arkadaşın verdiği fiyat çok uygun. eğer sorunu yok ise !

nerede bir acil fiyat görseler dahada indirim bekliyorlar. nasıl olurda bisikleti daha ucuza kapatırım diye. sözüm meclisten dışarı !

arkadaşın verdiği fiyat ikinci el olarak uygundur.

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
@siret uslu

tek önemli farkı 2009 disk fren ama 2008 in artısı hem disk hem de v breake uyumlu kadroya sahip olması bunu da göz ardı etmemek gerekir ayrıca 2008 modeli daha hoş duruyor bana göre :) herkesin zevki ayrı tabi ona bişe denmez ;)

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
@mustafa9979

biraz inceleyip sonra yorum yapmak lazım,kesinlikle uygun bir fiyat

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
@doktorbean

evet fiyat uygun 1700 lira sıfırı suan ;) keske vbreake uyumu da olsaydı bu bisikletin...

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
@semihh

bence disk çok daha iyi,neden v brake anlamadım?tabi ki sana kalmış yanlış anlama

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
diskin iyi olmasına lafım yok ama uğraştırıyor yok yag kaçırır yok rotorlar yaglanır yok hava yapar yok balata sıyırır bu yüzden v fren daha sorunsuz özellikle bazı markaların vbrakeleri disk gibi tutuyor ve ayrıca daha hafir oluyor bisiklet bu açıdan v fren olması tercihimdir :) disk olarak şuana kadar kullandıklarımın içinde bir tek avid bb7 mekanik frenlerden memnun kaldım hiç bi sorunu olmadı performansı mekaniklere göre cok cok üstündü ve deore lx , avid juicy 5 den daha iyiydi fren performansı. Suan da nakit ihtiyacımdan dolayı bb7 kaliperlerimi satıyorum v breake takıcam ama ilerde disk alırsam yıne avid bb7 den baskasını almam ;)

evoluzi0ne

Üye
Tepki
25
arkadaşlar ben bu ilanın sahibinin yani burak'ın yakın arkadasıyım.Kendisi üniversite dolayısıyla baska sehirde oldugu için ilanı ben güncelliyorum.Her türlü sorunuz için burak'ı arayabilirsiniz.

İlan güncel

irtibat no : 0555 684 37 48 (burak)

hakong

Üye
Tepki
0
arkadaşım, parça liste fiyatlarını görüntüleyemiyorum. kadro ve amortisör fiyatını tekrar yazabilir misin

hakong

Üye
Tepki
0
hala göremiyorum, kopyala yapıştır yapıyorsunuz sanırım aynı sorun devam ediyor.

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Frenler hidrolik mi?
Kadroya (arka teker kadro bağlantı yerine yakın yerlerde genelde M5 oluyor) arka bagaj bağlantı yeri göremedim, varmı bu kadro da?

evoluzi0ne

Üye
Tepki
25
@hakong

kopyala yapıstır yapmadım bilhassa resmi tekrar upload ettim.

kadro+sele kelepçesi+sele borusu+furç = 750 TL

maşa = 100 TL

evoluzi0ne

Üye
Tepki
25
@Levent_K

evet frenler deore ayarında seri dışı (BR- M486) hidrolik.

2. sorunuzu bilmiyorum bilen bi arkadaş varsa buraya yazsın

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@mustafa9979

arkadaşım istersem acil deyip 4321 liraya satarım, yine 1 kuruş inmem. acil diye pazarlık payı bırakmayıp uğraşmak istemeyip direk en ucuz fiyatı yazmış olacağım aklına gelmiyor mu?
fiyatı ben belirlerim senin gibiler de ilanı kirletir, sonra da başkalarına yardımcı olurum diye geçinir. işi zorlaştırma istersen. ben burda ne fiyatlara neler görüyorum da kimsenin hakkına girmiyim diye gıdım yorum yapmıyorum fiyatlarına "pahalı" diye.

@mustafa9979

aynı bisiklet olduğuna emin misin? foruma yeni girdin sanırsam. daha 2008-2009 model scale 70 i ayıramıyorsun :eek: jant farkı + hidrolik farkı + temizlik farkı + ve kadro daha hafif vs. vs .

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
arkadaşlar bisiklet rezervdir.
güzel yorumlar için teşekkür ediyorum.

iyi forumlar. nete giremiyorum pek.

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@Levent_K

arka bagaj bağlantı yeri yoktur. anca sele borusuna takabilirsiniz sanırım bagajı. o da farklı bi aparat tabi.:)