Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2009 Scott Aspect Serisi

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında gnutheory tarafından paylaşıldı.

1. gnutheory

gnutheory Üye

Seviye:
    Merhabalar,
    Sanırım biraz aceleci davranıyorum ama bazı sitelerde satışa sunulduğunu gördüm.Açıkçası üzerlerinde yeni Shimano SLX bileşenlerinden kullanıldığını görünce heyecanlandığımı söylemem lazım...
    Benim düşündüğüm ürün "Aspect 30" şuan 2008 modelide yok sanırım elinizde bu bağlamda beklemekten başka pek alternatifimde yok...
    Sonuç olarak yeni Aspect serisi bisikletlerin ne zaman stoğunuza gireceğini söylerseniz çok sevinirim.
    Umarım kasım'a kadar beklemek zorunda kalmam.Çünkü bayağı uzattım bu araştırma evresini ...

2. gnutheory

gnutheory Üye

Seviye:
    Merhabalar Mehmet Bey,
    Bu cevabın geleceğini biliyordum, bir an ümütlendim acaba eylülde bisiklet sahibi olabilirmiyim diye :)...
    Teşekkür ederim Mehmet Bey, sonuçları heyecanla beklediğimi söylemek istiyorum.
    Bu arada sanırım 2 yeni marka daha stoklarınıza girecek fuardan sonra onlarında son durumlarını bekliyor olacağım...
    Keşke Trek bayiliğinide alsanız.Aslında listemde ki ilk üründü ama bazı sebeplerden dolayı listemi tekrar düzenledim...
    Son olarak bir yapıcı eleştiri ;
    Sanırım "http://www.erdoganlarbisiklet.com/" alışveriş sitenizin tasarımı ve geliştirmesini siz yapıyorsunuz.Site gayet kullanışlı ve basit tasarlanmış.Ama pek/çok? güncel değil.Özellikle anasayfanız ve anlaşmalı firmaların linkleri( Mng Kargo vb ) sık sık güncellenirse bence rakip firmalardan daha üst konuma geleceğinize inanıyorum.Stok takibi konusunu Lütfi beyle konuşmuştuk.Aslında bu bir sorun değil sadece detay...
    Lütfi bey sanki dükkanızda birebir konuşuyormuşcasına ilgili , tabi buda en önemli şeyi güvenilirlik izlenimi için çok iyi bir şey.(Tabi bunun tam tersini yapan ve müşteriyi tersleyen firmalarda mevcut)...

Heyecanla gelişmeleri bekliyor olacağım.
    Görüşmek üzere...

3. gnutheory

gnutheory Üye

Seviye:
    Merhabalar Mehmet Bey,
    Sizde aynı babanız gibi yardım seversiniz buna çok sevindim.Aslında bu konuyu foruma açtığıma çok pişman olmuştum.Çünkü bu tip konuları Telefonla yada E-posta yoluyla özelden sormak daha mantıklı...
    Ama bir arkadaşımın ısrarına dayanamayıp açmış oldum.Eğer bisiklete binme konusunda burda bazı tombul arkadaşlarıda ikna edersem 2 yada 3 bisiklet alma olasılığımız var.Ben artık kesin sizden bir bisiklet alacağım ama hangi marka daha hala aklımda netleşmedi...
    Kim bilir belki yeni markaları görünce fikrimi tamamen değiştiririm.
    Tamam 9. ayın 2. haftasında görüşmek üzere :)
    İyi çalışmalar.