Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2009 Salcanolar Hakkında...

Konu, 'Salcano' kısmında jano tarafından paylaşıldı.

1. jano

jano Yeni Üye

Seviye:
    2009 Salcanolar piyasaya çıkacak ve bu sezonla birlikte Salcanolar tamamen kadro boyu seçenekleri olacak yeni sezonlar tabi şimdiki fiyatlara göre zamlı olacak :D İngiltere ye 100,000 adet ihraç edilen bisikletler orada kaliteyi ispatlamış durumda bu sezon İç piyasayı da aynı rakama getirmek hedefleri galiba

omurkadir bunu beğendi.
  2. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    100 000 tane ihraç rakamının kaynağını da verebilir misiniz?

3. jano

jano Yeni Üye

Seviye:
    Buyrun Buradan

4. cita

cita Üye

Seviye:
    bence bu senen manyak olacak (öyle duydum) köklü değişmilir olacakmış bayramdan önce belli olabilirmiş modeller

5. kron_xc4000 esk

kron_xc4000 esk Forum Bağımlısı

Seviye:
    herkes abartır sonra hüzün ama salcanolar güzel çıkar 2009da

6. cita

cita Üye

Seviye:
    inşallah ortada kalmıyalım da

7. soner69

soner69 Üye

Seviye:
    arkadaşlar ben bir salcano servisi ve bayisi olarak salcano bisikletllerin çok güzel olduğunu öğrendim yakında bizzat gidip göreceğim. fiyatlarında pahalı değil özellikle bu grupta yer almak için uygun olacağını öğrendim

8. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    2005 model bi ng-350 var hala canavar gibi tavsiye ederim..

9. kemalone

kemalone Üye

Adı:
    Kemal Serhat
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşlar benimde Salcano bir bisikletim var.Ucuz olması sebebiyle ve ilk bisikletim olacağı için ng-650 modelinden aldım.Fiyatına göre kalitesi iyi gerçi hep asfalt sürüşü yapıyorum.Fakat şöyle bir değerlendirmede bulunmam gerekecek:
    -Bisiklet sporu gerçekten önemli ve ciddiye alınması gereken bir iş.Özellikle Türkiye'de bisiklet üreten firmaların çok daha fazla ciddiye alması gerekiyor.Bu bağlamda Salcano firmasını inceleyecek olursak;
    Türkiye için ismi duyulmuş bir bisiklet markası ama bisiklet sporuyla ilgilenenler için değil.Daha çok ucuz mallar üretip alt seviye gelir grubunu hedefleyen bir firma görünümü veriyor.Bu da bisiklet üretimi işini ne kadar ciddiye aldıklarını gösterir bir delil bence.(Servis hizmetini daha saymadım bile)

Bir de firmanın internet sitesiyle yorumum olacak;Türkiyeye hizmet veren bir firmanın sitesinde bu kadar çok İngilizce kelime bulunabilir mi?Zaten firma ismini de anlaşılmayan bir biçim de salcano olarak seçmiş.Ayrıyeten hem ingilizce kelimelerde hem de türkçe kelimelerde çok fazla hata var (örn.montain bike).Tabii internet sitesi çok yetersiz kalıyor bunu da eklemeden geçemem.Umarım dediğiniz gibi 2009 modeller ileriye dönük olumlu beklentiler yaratır...

10. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Ben aylar önce mail atip sitelerindeki ingilizce hatalarini bildirdim, tesekkür mailinin disinda bir gelisme olmadi. Cok fazla yorulmamak gerek, ingilizcesiz 100.000 adet satiyorlarsa bi de ingilizce bilseler demek ki Giant'in rekoru olan yillik 10milyon adeti onlar satacaklar...

Şerif Şentürk bunu beğendi.