Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2009 Model Sahibinden Satılık Sedona Borla

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Yiğit Tosun tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yiğit Tosun

Yiğit Tosun Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kadro boyu 16" dir selenin arka kısmında yırtık vardır dağ bisikleti olduğundan dolayı kadro çizikler vardır baska hiçbir mekanik sorunu yoktur gelelim uzerindeki donanımlara ;

shimano v fren kollu aynı zamnda vites kolu 8li sistem için
    aynakol Shimano sis
    on aktarıcı shimano sis
    arka aktarıcı 2011 model aliviodur
    KMC marka zincir kullanılmıştır
    arka ruble 8li dir ve dişlerinde hiçbir yamukluk kırılmış kopmus parca yoktur
    jantlar alexrims DC 19 dur 26" dir
    arka jant gobeği ruble ile uyumlu olması için deşitirilmiştir aarka gobek ise shimano parallax BS modelidir (contalı) ve hiç bir sorunu yoktur
    fren bacakları shimanodur
    on jant gobeği orjinal hali dir joytech dir ama telleri profosyonel olarak beyaza boyanılmıstr gobeğin uzeri ise carbon desen kaplamalıdır :)
    boru setleri Amoeba dır
    spacer ise sedona dır
    ve son olarak maşa XCR dir yaylı yağlı sistemdir amortisor uzerinden kontrol edilebilen lock out sistemi bulunmaktadır ..

Önemli bir ayrıntıyıda sizlerle paylaşmak istiyorum sedona aslı bisiklete gittiğimde kadronun suluk kafesi için olan kadro daki vida deliklerinden bir tanesi yalama olduğundan kullanamadım aslı bisikletteki calısan beni pasajın icersindeki bir bisikletçiye yonledirdi kadro nun aerodinamiğini ve ağırlık dengesini bozmayacak uygun bir yerden delik actırmıştım deliklerin içerisinede vida yerleri olması için aluminium dubeller ile guclendirdik ve 1 sene boyunca kullandım ve 5 Mtb yarışına girdim bisikletin kadro hiçbir sekilde yamulmadı ve kırılmadı gayet sapa sağalam ayrıca bu bisiklet alındığı gunden beri yaptığı kilometre ise 1614.5 km yapmıştır ve birkez bile yolda bırakmamıştır (lastik Patlamaları hariç ) istediğim fiyat 350 tl dir takas yada parça satışım yoktur komole satmayı dusunuyorum ilgilenenler telefon numaram 0537 681 93 66

RESİMLER i

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.