Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2009 kron xc 500 gidon aykırılığı ne diyeyim bilemedimki :)

Konu, 'Kron' kısmında BULUT ÇELİK tarafından paylaşıldı.

1. BULUT ÇELİK

BULUT ÇELİK Forum Demirbaşı

Seviye:
    dediğim gibi bu modelin fren vites sistemini değişirken elciğin altında bu uyarı notunu gördüm ve hayret ettim yani: modelinin adı xc ama gidon da yazılanlar bakınız şöyle;
    CAUTİON : THIS HANDLEBAR IS DESİGNED FOR CİTY CROS BİKE USE ONLY. PLEASE DO NOT USE İT DOWNHILL RACİNG & MOUNTAİN BİKES OTHERWİSE İT MAY CAUSE RİDERS İN DANGER.

çevirisi kabaca: dikkat bu gidon sadece şehir tur bisikletlerinde kullanılır rica ediyorum öyle tepeinişi yarışı ve mtb bisikletlerde kullanma yoksa karışmam tehlikedesin vs gibi .

şimdi bu normal birşey mi yoksa değişeyim mi yarım metrelik atlayışlarda bazen hissedilir derecede bi esneme olyor acaba notta gerçekler mi yazıyor yada bu kron'un hatası mıdır.?

2. coskunk

coskunk Üye

Seviye:
    doğrudur ama o bisiklette zaten downhill yada gercek bi mtb degil sonucta. mtb havasındaki sehir bisikleti :) 550 ytlye ne bekliyosunki

3. ugurmatur

ugurmatur Üye

Seviye:
    su an sr suntour xcm v2 maşa kullanıyorum onda da aynen boyle bişi yazıyor ama ayet sağlamve sağlıklı bence uç noktaları kast ediyorlar ve coskunk'un da dediği gibi üst model bi mtb değil hoş karşılamalı bence :)