Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 2009 Giant Root Hidrolik Disk Fren Seti

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Halil Emre Ozlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Halil Emre Ozlu

Halil Emre Ozlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Önceden kurulmuş, direkt kullanmaya hazır, Giant marka fren seti. (2009 Giant XTC 2 bisikletten çıkarılma)

Frenlerimi Avid Elixir CR’ye yükselttiğim için bu seti satıyorum. Hiçbir sıkıntısı, sorunu, kusuru yoktur, güvenle kullanılabilir. Yaklaşık 1500 km kullanıldı, ped yıpranma durumu orta, zamanında ön pedler ile arka pedleri bir kere değiştirmiştim, belki 3-4 ay sonra arka pedlerin değişmesi gerekebilir. Frenlemesi mükemmel ve çok çok sağlam bir set; zaten burada buna değinmişler: bisikletforum ayrıca sürtme sorununun olmadığına dikkat çekmişler; hakkatten de ayarları mükemmel ve hiç sürtmüyor.

Sadece mineral yağ kullanılmalıdır. Fakat içindeki yağın durumu gayet iyi; daha 2 yıl kadar gideceğini tahmin ediyorum. Ayrıca kaliper-kablo birleşme yeri vidalı değil; alyanlı.. dolayısıyla yağ değişimi çok daha kolay olacaktır.

Ön ve arka 160mm disk... adaptörler ve diskler de fiyata dahildir. Diskler dümdüz, kusursuzdur.

Vidalar, adaptör vidaları da içindedir. Hepsi ayrı ayrı paketlenmiştir.

Tüm set tek tek özenle paketlenmiş, kargoya verilmeye hazırdır. Elixir'in kutusuyla yollayacağım.

Türkiye'nin her yerine kargo benden.

Fiyat: 175 TL (Kargo dahil)
    Özel istenen bir kargo şirketi varsa benimle iletişime geçilsin lütfen; Trabzon'dayım ben; il içi elden teslim de ederim, sorun olmaz.
    İlave fotoğraf isteyen olursa, belirtsin. Her türlü soruya açığım... İletişim için; 0532 527 7255

Not: üyeliğimin başında olduğum için daha mesaj yollayamıyorum, gelen mesajları bu konu başlığından cevaplamak zorundayım... ya da lütfen telefonla iletişime geçiniz...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.