2009 Bianchi Alikut....

Scudo

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
Alıkut fiyat performans olarak daha başarılı.Eğer Trek'im olsa düşüncem değişmezdi.Ben Alıkut derim:in:. Arkadaşım daha yeni gördüm.12.06.2010 tarihli bir mesajında TREK 6300 aldım çok mutluyum demişsin.Şimdi de Alıkut'la 6300 arasında kaldım diyorsun.6300'e ne oldu?

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Buda Alikut ve Trek hakkında diğer bir konu açmışsın.

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Yok yok sanırım o km saati olan arkadaş sen değilsin ama sende de o km saatine benzer bir km saati görüyorum ilk önce görünce sen o km saatini kullanan arkadaşsın sandım :D

• Beğen
Tepkiler: onurcan tokuş

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
@restart

Yok yahu Hussar'ı Allah sattırmasın:D .Hussar'daki km saatinin eski modeli bu:) Herhalde sadece bende var bu km saatlerinden;)

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
@Hüseyin Demirel

Çamurlukları çıkarttım.Görüntüsü daha bir hoş oldu;) .Yorum yapanlara teşekkür ediyorum.İnşaallah daha iyileri sizin olur:in:

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Gerçekten çok güzel bir bisiklet.. Fakat gidon baya bir yoğun olmuş:D hiç boş yer yok ya ondan diyorum.. Ve 2 suluk??:D:D:)

• Beğen
Tepkiler: onurcan tokuş

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
@r321

2 suluk yetmiyor bile:D .Uzun turlara çıktığımızda genellikle çeşme bulamıyoruz.Bir de tura çıktığımız bazı arkadaşların suluğu olmadığı için 2 sulukla idare ediyoruz:p

@FURKAN YAVUZ

Sağolasın Furkanım.Doğru bildin;) Alıkut'la katılıyorum.Parkur zorlu olacak ama napalım bakacağız bir çaresine:D .Bütün tayfanın selamı var sana

• Beğen
Tepkiler: Furkan Yavuz