2008 yılı içinde yapmayı planladığınız uzun turlar?

rojava

Daimi Üye
Tepki
103
@etker

çok teşekkür ederim bilgiler için. ben de o yolu otobüsle çok gidip geldim ve aynen söylediğiniz gibi yapmayı düşünüyorumm. hatta daha fazla yolu otobüsle gitmeyi düşünüyorum. zamanla planı kesinleştireceğim.. çok teşekkürler....

Scudo

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@hdeveci

aynı duyguları paylaşıyoruz sevgili kardeşim.
inşallah 2008 de karadeniz gezisini yapacağız.

not: GPA Gökova Pedallarımın Altında Bisiklet Buluşması-1 den haberin var dimi?

cemsevin

Üye
Tepki
41
Merzifon bölgesinde gezilecek yerler varmi BİSİKLETLE
CEMSEVİN
cemsevin@gmail Bilgi verirmisiniz propcadmin Forumkolik

manyakadam

Üye
Tepki
1
rojava ya

Mersin - Antalya turu yapmayı planlıyorsan benimde bir tur planım vardı ben Antalya da oturuyorum yol arkadaşı arıyordum uygun olursan Antalya dan sana katılabilirim.

rojava

Daimi Üye
Tepki
103
@manyakadam

her tür plana aç ve açığım :) ama hala planlayamadım. şu okul bi rayına otursa da bi bisiklet alsam... sonra da planlara başlayacağım.. haberleşelim mutlaka..

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
merhaba arkadaslar
benim 2008 temmuz-ağustos arası planım balıkesir kutahya konya adana oradanda antep-diyarbakır mardin-hakkari iki etapta 10-15 gunluk turlar şeklinde sıkıstırmadan gezip bolca kebep tatlı yıyerek dolaşmak gunluk 80 100 km arası yol yapıp merkezlerde 1-2 gunluk gezı molası vermek seklınde

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@kayhan1907
Merhaba Kayhan Abi,
Ben oradayken biraz bahsetmiştin bana yanlış hatırlamıyorsam. Süper bir tur olacak gibi. HAKKARİ en çok gitmek istediğim yerlerden biridir. İnşallah bu yaz uygun vakit bulursam bende bi ziyaret etmeyi düşünüyorum.

Sevgiler...

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@hdeveci

not'a not'a, not: :D ayrıntıları iftar yemeğinde anlatacağım...

hasim_hakli

Aktif Üye
Tepki
305
2008 de İstanbul'dan Tosya'ya gitmek istiyorum inş. 450 km.

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
arkadaşlar 2008 yazında artvin in gürcistan sınırkapısından mersine bir türkiye turu yapıcam.istediginiz uzunlukta eşlik edebilirsiniz.sahil seridinden herkes katılabilir sevgiyle kalın...

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen
Tepki
38
okulların ara tatilinde hava uygun olursa Marmaris ten İzmire düşünüyorum.katılmak isteyen olursa haberleşelim.

Tepki
22
Her yıl yaptığım gibi 2008 Mayıs ayında da Yol bisikleti ve 30 litrelik bir sırt çantasıyla ege ve akdenizde 1000 km.lik bir tura çıkmayı planlıyorum...

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
2008 yazında bir soru olmaz ise İSTANBUL-İZMİR-AYVALIK yapmayı planlıyorum
hiç olmadı izmir-ayvalık bile yapabilrim

Tepki
54
ara tatillerde hava iyi olursa günübirlik ısparta-burdur-antalya-alanya deneyeceğim

atib

Üye
Tepki
4
Yaza kadar forma girip, yaza doğru, Bodrum-Antalya arası yapmayı düşünüyorum. Ayrıca, yazın Datça-Marmaris arası veya Bodrum-Akyaka arası gibi kısa rotalara günübirlik gidebilirim.

Bu arada, Karadeniz turu yapmayı düşünen arkadaşlara bir uyarım olacak. Eğer yol koşulları düzelmediyse, ben 5 yıl önce bu turu 3.gün Samsunda yarıda bıraktım. Nedeni de yolların çok dar olması, emniyet şeridi olmadığından TIR'ların 5 santim gidonunuzun yanından geçmesi. Ama belki şimdi sahil yolundan bisikletle gitmek mümkünse yol genişlemiş olabilir.

Mersin-Antalya yapacak arkadaş : Gazipaşa-Anamur arası felaket bir yol. 80-90 km arası sürekli yokuş ve viraj. Bu yolu 1 günde aşmanız lazım ve arada kalacak yer yok.

Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Pelin

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
en kısa benimki olacak her halde yapmak istediğim bu tur canakkale ve şehitlikler bu turu uzun zamandan beli yapmayı planlıyorum eğer bu sene işlerimi ayarlayabilirsem bu turu gercekleştirecem yol hakkında en ufak bir bilgim yok ama zamanı geldiği zaman elbet forumdan birileri beni aydınlatır mesela kemalettin abi rahman abi onlar bu yolların kurdu oldukları kesin:D