2008 Scott Scale 50

extremunction

Daimi Üye
Tepki
198
merhabalar

kron xc2000 17,5" kadromun küçük gelmesi nedeniyle kadro değişikliğine kalkıştım ve son bir ayda aramadığım, almaya niyetlenmediğim kadro kalmadı. son olarak cube reaction kadro almak niyetindeydim ama uluslararası ticaretin bazı engelleri nedeniyle son tercihimi( aslında aklımdaki ilk tercihti) Scott Scale 50'den yana kullandım.

yeni kadromu hafif parçalarla birlikte topluyorum ve sabırsızlığımdan dolayı ilk fotoları sizlerle paylaşmak istedim.

kadro 2008 scale 50 (large), ağırlığını henüz tartmadım.

(link)
(link)

selle italia slr sele (178gr) ve selcof carbon sele borusu (31,6 / 368mm 210gr)

(link)
(link)

(link)
(link)

şimdilik fotoraflar bunlar, yakın zamanda hem bitmiş halini sizlere göstermek için hem de bir an önce iki tekerle dolaşmak için sabırsızlanıyorum.

görüşmek üzere.

Sonunda tamamlanmıştır

Sabahın ilk saatlerinde Gökhan Çiğdem Ve Şevki Usta'yı (güngör) rahatsız edip son rötuşları da halettik. sadece ön adaptör kaldı( bugün ya da yarın geliyor).
Eve gelir gelmez fotoları çekip koydum. ayrıntılı fotoları daha sonra ekleyeceğim.

Şevki Usta'ya, Gökhan Çiğdem'e, Hüseyin Ağabey'e, Lütfi Ağabey'e ve Erdoğanlar Bisiklet'e ve Ebay'de alışveriş yaptığım değerli satıcılara teşekkürlerimi sunuyorum.

Toplam ağırlık 10.9kg

(link)
(link)

(link)
(link)

Scudo

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
öncelikle hayırlı olsun kadron çok güzel görüküyo renkleri çok hoşuma gitti fiyatı nedir acaba bol pedallar...

• Beğen
Tepkiler: extremunction

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
emre yeni kadron çok güzelmiş kazasız belasız sürüşler dilerim inşallah en kısa zamanda antalya sokaklarında görürüz seni bende askerden sora yani bi 3 sene sora ktm bike almayı düşünüyorum kısmetse artık

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Kadro bir bisikletin en önemli donanımı bence Kadronun Scott olması çok iyi.Eminim ortaya harika bir bisiklet çıkacak.

• Beğen

extremunction

Daimi Üye
Tepki
198
herkeze çok teşekkür ederim.
kadroyu yurtiçinden Erdoğanlar Bisikletten aldım(Lütfi Ağabey ve oğluna da buradan teşekkürler). sele borusu ve sele yurtdışından geldi. bir aksilik çıkmazsa iki hafta içinde toplanmış olacak.

• Beğen
Tepkiler: Şerif Şentürk

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
Devamındaki parçalar da böyle olursa dencek laf yok:) Muhteşem.hayırlısı inş.kazasız belasız ii gün lerde binersinz inş

• Beğen

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Çok güzel bir bisiklet olacağa benziyor.Umarım tam olarak aklındaki parçalarla bir canavarda sen çıkarırsın ortaya...

• Beğen

extremunction

Daimi Üye
Tepki
198
iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.

malum ay başını bekliyorum parça temini için ve bazı parçaların da gelmesi zaman alıyor. vites sistemi, aynakol ve maşa kaldı sadece. iki haftaya ayaklandırıcam kısmetse, uzun zaman kullanabileceğim bir bisiklet olacak...

herkese iyi forumlar, görüşmek üzere.