2008 GT Performer'ım :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yaklaşık 2 senedir mtb ile sokak sürüyodum ve son 6 aydır bmx e geçmeyi düşünüyodum,nihayet paramı bi araya getirip performer'ıma kavuştum arkadaşlar.
X4tune'ye,Mustafa abiye çok teşekkür ederim.Ayrıca bisikletimi getiren Selim'e (adonay) de çok teşekkürler

(link)

Alışmaya çalışıyorum,tecrübeli sokak sürenler de yardım eder umarım,özellikle frenler hakkında yardıma ihtiyacım var:(.
Bundan sonra sürerken bol bol fotoğraf çekip bmx bölümüne koyacam,saygılar:)

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Hayırlı olsun Atilla... ben yarın merkeze gelicem öğlen gibi oralarda olursan görüşelim belediyenin oralarda olucam Adasuyun ...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teşekkür ederim abi:),yarın dersanem var ama belki saatler uyuşabilir,1,5-2 gibi ise neyse msn'den yazarım:)

• Beğen
Tepkiler: akrobat_54

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
valla bmx e geçmen beni birazcık üzsede hayırlı olur inş..bu arada bisklet tahmin ettiğimden daha güzel çıktı :)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
vvaaayyy hayırlı olsun atilla güle:D güle:D kullan ......en yakın zamanda hareket fotolarını bekliyoruz .......... inş. beraber bineriz bi ara..............disk frenle arasında fark var tabi ama bunada alışırsın.........tekrar hayırlı olsun......

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sağolasın Muhammed:),Kadıköy civarındaysan nasip olur buluşmak inş bi ara. Ya böyle bi fren olmaz ya,en basitinden arka kaldırayım diyorum onda bile kaydırıyo,Mustafa abi bi hafta sonra papuçlar düzelcek dedi ama düzelse ne kadar düzelcek yani,parası neyse verelim alalım en kral u break'ı:D:D,manuelde abubaca da kaseyi çatlatacaz valla:D

• Beğen
Tepkiler: akrobat_54

profiteer

Aktif Üye
Tepki
90
hayırlı olsun =) güle güle pedalla =) birde ora tanıdık geliyor bana :D çark caddesinin sonundaki derenin kenarı değilmi orası :D haehea :D

• Beğen

profiteer

Aktif Üye
Tepki
90
http://x4tune.com/urunler.php?catid=609 fiyatları burada yazıyor..
350 EURO'dan başlıyor GT SLammer 'dan öle gidio Zone,Performer flan

• Beğen

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
@burnout_54

abi seni bisklete yapıştıran bişi yokki:D düşcek gibi oldun mu atlican arkaya .....bende manuel çalışıyorum da ordan biliyorum ne menem bişi olduğunu:D :D :D :D :D

• Beğen

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Hayırlı olsun fren konusunda sana yardımcı olurum(hkk.34@hotmail.com)(HKK BMX TEAM).

• Beğen

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
burnout_54 wallahı cook sevındım ,baya bı azım ettın ama aldın sonunda walla , darısı benım basıma olsun barı .bu arada cıft renk acayıp guzel olmus ;)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar yorum yapan tüm herkese çok teşekkür ederim.Şimdi indim bisikletten de yazıyorum,bindikçe alışıp yeni hareketleri deniyodum,başlarda bunny ve 180 atıp duruyodum ama bugün çift peg grind denedim,e olmadı tabi:D,ama frenler hariç çok mutluyum.

Hakkı abi msnimde varsın,bi an önce denk geliriz inşallah:)

Yorum yazan herkese tekrardan teşekkürler:)
Doğru tahmin profiteer:),hayırdır,Sakarya'da bulundun bi süre galba:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Katalog fiyatı 450 euro,ben peşin aldığımdan biraz daha indirimli aldım,merak edenler msn'den sorabilir:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok sağolasın.Tavsiyen için sağol,biraz araştırcam en olmadı komple daha kaliteli bi u fren alcam.