2008 Cannondale Siparişleri

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
2008 model Cannondale isteyenler normal şartlarda mart ayını bekleyecekler..
Bende 2008 model Taurine 1 ısmarladım ve 5 ay sonra teslim alacağım öngörülüyor.
Eğer aramızda organize olursak ve en az 5 bisiklet siparişini kesinleştirirsek bu işi ocak ayına veya az bir ihtimal aralık'a çekebiliriz..
Bu konuda kesin fikri olanlar DELTA BİSİKLET ile görüşüp istediği modeli yazdırıp avans yatırması gerekiyor..
Cannondale sitesinde Europe kısmını inceleyip yeni fiyatları Delta Ankara şb.den öğrenip kararınızı verirseniz erken teslim alabiliriz..

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Ben de bir yarış düşünüyordum ama, bakalım specialized ları beğenmessem bereber veririz..

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@memocy

Tamada iskonto ne ?
Top modellere en az % 35 , % 40 iskonto olması gerekiyor.
Daha önceki yıllarda sistem böyle işliyordu !....

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
geçen senelerde global bir kampanya vardı sanırım.. galiba bu sene yok..

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@memocy

Orasını bilmem pisiklet gelmeden ücretinin yarısını ödiyorsan iskonto şart yoksa bu sistemin dışında sipariş toplamak çok zor...

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
bu işin iskontosu erken teslimat.. biz normalde türkiye'ye gelecek zamandan daha erken bir zamanda almak için böyle bir girişimde bulunuyoruz.

Cannondale ürünleri 2008'de çok geniş kapsamda .Hepsinden gelecektir ama özellikle kadro ölçüsü olarak istediğinizi bulamayabilirsiniz.. mesela Scalpel ve Taurineler az sayıda gelecek ve istediğinizi bulmanız zor olabilir. Bu yüzden böyle bir girişim yapıyoruz.. paranın yarısından daha az bir tutara da ikna edebilirsin gibime geliyor.

landie

Üye
Tepki
1
Prophet ve Scalpel serilerini getirtiyor musunuz, getirtiyorsaniz eger, fiyatlari belirlendi mi acaba???

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
evet getirilecek ve şu aralar modeller belirleniyor..bence deltayı ara ve istediğin model hakkında bilgi al.
galiba şu anda ellerinde 2007 prophet var 1-2 tane.

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
açıkçası en çabuk sürede (aralık sonu veya ocak ayında) isteyenler bu aralar vermeli.. 5 kişiye ulaşmaya çalışıyoruz şimdilik.
eğer mart gibi bir tarihte almak istiyorsanız aralık ortalarına kadar kesin siparişi vermelisiniz.. çünkü üst modeller (renk-boy seçimi) kısıtlı sayıda gelecektir.

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
mali sebepler nedeniyle önümüzdeki pazartesi, en geç salı sipariş verebilirim (ki o da kesin değil). aralık ya da ocak ayında alacaklara katılmak için geç kalmış olurmuyum ?

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
Tabiki geç olur... biz şimdiden siprariş verip o aylarda teslim almaya çalışıyoruz..

evreno

Üye
Tepki
33
Ben de Taurine Team Replica siparişi verdim. Bakalım ne zaman gelecek. Şimdilik iki kişiyiz galiba..

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
evet.. iki kişi olduğumuzdan sanırım erken gelmeyecek.. ama yazışma yapıldı galiba.. beklicez..

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
müjdemi isterim.. erken sipariş için bugün saat 18:00 civarında mail atıldı cannondale'e.. gözlerimle gördüm :)
haber bekliyoruz..
şimdilik 5 tane gelecek.. 2 adet Taurine , 1 rush 2 adetde diğer modellerden..
stoklar müsaitse belki bayram öncesi elimizde olur..

evreno

Üye
Tepki
33
@memocy

nereye mail atıldığını biliyor musun? amerika mı hollanda mı yoksa isviçre mi? Bisikletin nerden geleceği belli mi? bu arada ben ayağımı kırdım 1 ay alçıda kalacak.. ameliyat olma ihtimali de var.. çok sabırsızlanamıyorum artık bisikletler ne zaman gelecek diye...

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
bana henuz bir haber gelmedi.. simdi is seyahati icin yurt disindayim,donunce bi ugrayacagim..

evreno

Üye
Tepki
33
@memocy

Ocak ayı içinde gelme ihtimali yüksek diyorlar.. bu kez de müjde benden :)