Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2008 borla mı? 2007 SD-711 mi?

Konu, 'Sedona' kısmında duray tarafından paylaşıldı.

1. duray

duray Üye

Seviye:
  2. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    ben borla aldım memnunum fiyat olarakda uygun olduğu için onu seçtim bir sorun yok 711 in farkı kadro ağırlığı,vites takımı bir üst modeli, bide kilitli amartisör
    ek olarak bisikletcim.com daki fiyatlara pek aldanma forumda o site için bir araştırma yap anlıyacaksındır ;)

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  3. Kir-pi

Kir-pi Biyomedikal Enginar

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    bisikletcim.com için tekrar düşün derim
    711 derim ben komponentler 1üst grup olduğu için ama 2008 borlalarında renkleri çok güzel.

4. kyildiz_86

kyildiz_86 Yeni Üye

arkadaşlar ben sölediğiniz gibi ben çok düşündüm ve araştırdım www.bisikletcim.com dan alış veriş yaptım ve benim ilk dikkatimi çeken güvenlik açısından sanal postlar odlu bi banka çalışanı olarak alanımla ilgili olan sanal postları inceledim ve 10 bankanın sanal postu var ben bu konuda güven verebilirim çünki bankalar her siteye sanal post vermiyo önce buna dikkat edin onun dışında ben aldım bisiklet bu siteden çok memnun kaldım ama siz neden böle sölüyosunuz gerçi durumlar farklıdır mutlaka görüş açısı bende sadece görüşlerimi yazmak istedim

5. Sedona_Royal

Sedona_Royal Aktif Üye

Seviye:
    Bence 711'i al. Borla ya göre daha üst parçalara sahip bir model.

6. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    sedona 711 (y) :D

7. lapaci55

lapaci55 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben de yeni bisiklet almayı düşünüyorum ama bu Borla'nın arka amortisörü oluyor mu, oluyorsa amortisörler kilitlenebiliyor mu?

8. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhaba kardeşim borlada arka amortisör olmaz zaten arka amortisörlü bisikletle arazıde gidemezsin önden amörtisörlu onunda sertlık yumuşaklık ayarı vardır sedona 711 amörtisöru kılıtlenebilir kardeşim

lapaci55 bunu beğendi.
  9. lapaci55

lapaci55 Yeni Üye

Seviye:
    Peki teşekkürler. Ön amortisör hızlanırken zorluk çıkartmaz herhalde, arka amortisörün böyle bir dezavantajı olduğunu okumuştum da.

10. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
    711v'de on amortisör kilitli,
    duz yol : kilitle
    dagli yol : amortisörlu kullan

lapaci55 bunu beğendi.
  11. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    valla kardeşim kaldırımdan fılan ınıyorsan amösör fılan kılıtleme ınanki cok sert vuruo ben hemen hemen her gun bısıklet kullanıyrım hava guzel olduğu surece amösöru cok nadır kılıtlerım arada fazla bır fark yok ama yınede tercıh senın çift amösöre gelınce ise arazıyı gec duz yolda gıderken olsun yokuş cıkmakta ınan ki cok zorlanırsın ıkı kat daha fazla enerji tuketirsın kardeşim umarım anlamişsın demek istediğimi kardeşş

Süleyman Onur Dülger ve lapaci55 bunu beğendi.
  12. lapaci55

lapaci55 Yeni Üye

Seviye:
    Tamam sağ olun. İki bisiklet arasında 100 lira gibi bir fark var da onun için soruyorum biraz. Sadece amortisörde değil farkları tabii ama diğer kısımlar benim için çok da önemli değil şu an. Acaba sadece onun için değer mi diye düşündüm...

13. vasficem

vasficem Yeni Üye

Seviye:
    Ben de bir banka avukatı olarak müşteri sırrı ihlali yapmamanı tavsiye ederim;)

14. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kardeşim bence sedona 711 v almanı isterım borla ile arasında her parcasında fark var kardeşim borlanın kadrosu 65 euro sedona 711 kadrosu bıldiğim kadarıyla 135 euro olması lazım maşaları arasında fark var göbeklerı farklı borla 21 vıtes 711 24 vıtes aynakol bır ust model bunları hesaba katınca 711 daha karlı kardeşim bundan emın olabılırsın ama yınede karar senın bır şey dıyemem kardeşim ne alırsan al mutlu olcağinı düşünuyorum kardeşim....

lapaci55 bunu beğendi.
  15. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    24mü?ve borlanın kadrosu 65€ iken 711 inki 135€ mu arada 140 ytl fark olur ki bu imkansız bence.borlanın kadrosuna 130 ytl desek 140 eklesen x11 kadro alırsın be kardeşim.arkadaşın verdiği link de zaten 21 vites yazıyor 2007 711.

lapaci55 bunu beğendi.
  16. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sıtede 21 vıtes yazabılır erdoğanlar bısıklette 24 vites ben bızzat kendım sedona 711 v aldım 24 vites vede burdakı bır cok arkım aldı hepsınınkıde 24 vıtesdır burda olduğum yerde bır arkıme daha aldırdım sedona 711 24 vıtes kadro fıyatına gelınce ise erdoğanlar sitesınden bızzat yazan fıyatı söyledım sedona bayısı olan kişinın bızzat kendı ağzında söylenen bır soz kardeşim yanı her hangı bır yanlişim yoktur ınceleyebılırsın yanı vıtes konusuna gelınce shımano'nun bu sene parcaları bıraz gec göndermesınden dolayı 21 vıtes olarak görunuo ufak bır gecıkmeden dolayı yanı ılk başta 21 vitesdı daha sonra 24 vıtes'e cıkarıldı kardeşim umarım gereken cvp vermişimdır kardeşim sanaa

lapaci55 bunu beğendi.