2007 model trek 3900 kadro kulağı

recep.yce

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
talihsiz bir kaza sonucu kadro kulağının aktarıcıyı tutan dişleri sıyırdı ve kulak yamuldu. arka aktarıcım zaten iptal... bu kulaktan nereden bulabilirim bursa ve çanakkalede gezdiğim bisikletçilerde bulamadım. bursada şekil olarak benzerini buldum fakat tam olarak oturmadı. lütfen yardım değerli bisiklet camiası

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Autocad kullanan tanıdığınız birisine bir kumpas ile giderek dijital ortamda 3 boyutlusunu 5 dakika da çizdirir ve sanayide CNC lazer kesim kullanan birisine parçayı kestirebilirsiniz. Tabii ki bu söylediklerim o parçayı bulamazsanız alternatif olsun size.. :)

recep.yce

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
teşekkür ederim alüminyum malzeme kullanacağız ve sağlam olurmu peki?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Aluminium yerine titanium kullanirsaniz daha iyi olur bu durumda. Eger orjinalini bulursaniz alin ama bulmayip da cnc de yaptirirsaniz titanium olsun. Yaptirmisken dogru secimi yaparak yaptirin derim.
Insallah böyle bir sey basiniza birdaha gelmez ama gelirse de kulaga kolay kolay birsey olmaz. Celikten saglamdir, aluminiumdan hafifdir.

recep.yce

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
bir tane buldum bu gün arkasında 230026 kodu yazıyor bulduğumda aynı kodlu daha önce baktıklarım aynı şekilde fakat boyut olarak küçüktü. peki bu kodda olanlar standart mıdır?yoksa şekle verilen isim midir? bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Aşkın Aslan

Titanium lazer ile yapilmasi sart degil, ayni sekil de cnc makinesi de yapiyor yalniz bicagi degsik oluyor ve her cnc olan yerde %80 vardir.
Hic idda etmeye gerek yok ben yeterince cnc de titanium parcalar yaptirdim.