2007 model scott voltage yz3 kadro 4 ay kullanılmıştır

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
4 ay kullandığım scott voltage mi üst model alıcağım için satıyorum. fiyatı 350ytl
kadro, sele borusu, furş ve zincir koruması verilcektir. zincir korumasının yetmediği yerde zincirden dolayı çizikler var birde kadronun sağındaki voltage3 yazısının 3 sayısının altında çizik vardır. kadroda basıklık çöküklük yoktur.http://img147.imageshack.us/my.php?image=resim140041je9.jpg
http://img149.imageshack.us/my.php?image=voltageyz3ds9.jpg
resimler 3 sayısının altındaki çizik olmadan çekildiği için o çizik yok. alıcaklar bana özelden ulaşsınlar net fiyatı 350 ytl dir. pazarlık ve takas yapılmaz.

Scudo

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
ılgılenen yok sanırıım _? kadro ıcın haber beklıyorum..

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@latif kavak

kadronun fiyatı en son 300 ytl. kargo alıcıya ait. kadroda sadece 2 yerde çizik var biri zincirin geçtiği yerde kotumanın yetmediği yer. ikincisi voltage 3 yazısının altında küçük bir çizik belli olmuyor. kadroda göcük yoktu ama 1,5 ay sonra satıcam kadroyu yen, modelleri beklemem gerekicek. ama dahada erken olabilir yarın detaylı bilgi veririm.

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
kadrom kırıldı bilgileri bekliyorum kadroya ihtiyacım varr

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
kadro hala satılıkmıı!!!

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
yeni foto makinası aldım bu akşam fatoğraflarını çekip foruma koyucam. çizik olan yerleri de çekicem.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
işte fotolar biraz zor açabilir yüksek çözünürlükte çektim çizikleride makro çekimde çektim. alüminyumun atomlarına kadar gösteriyo:D

(link) burdaki çizik olan yerlerde metal gözükmüyor sadece flaş dan dolayı çiziklerin içi parlamış siyah boyayı bile aşmamış çizikler. sadece filaştan baya kötğ gözüküyo
(link) bu resimdeki çizik çok derin değil alivio aktarıcım kırıldığında çizilmişti.
(link) burdada düştüğümde mıcırlar sadece oraya nasıl çarpmışsa çarpmış bende anlamadım:D
(link) buda bisiklet olarak görüntüsü
(link)
(link)

çizikler normalde belli olmuyor
yardımcı olabildimmi resimler biraz geç oldu ama babam makineyi vermedi bende iş yerinde çektim:D

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
boyu dediğin inch ise 13" scott a göre xsmall yani en küçük inch e sahip kadro. bir kaç arkadaş daha talip hepinizle msn den görüşürüz ujur_mujur@hotmail.com. seleyide satmam gerek yani kadronun fiyatı 325 ytl oldu. selenin üstünde scott ve yz türü şeyler yazıyor kabartmalı.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ilan günceldir seleyle birlikte 325 ytl selesiz satış yoktur. fiyata kadroyu zincirden koruyan orjinal scott koruma , sele borusu ve furş dahildir.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@omer60

hayır sadece kadro sele sele borusu furş ve zincir koruması satılık. 325 ytl ye voltagenin kadrosu ile ucuz. onlarında hepsi birlikte 325 ytl. kargo alıcıya aittir

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
@ujur

Bi görüşelim uyarsa alırım.numanstein@hotmail.com

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@numanstein

ekledim konuşalım. başka isteyen varya ujur_mujur@hotmail.com. ekleyin konuşalım eklemeden önce buraya yazarsanız yada mail atarsanız sevinirim genelde tanımadığım adresleri kaydetmiyorumda.

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
kardes bende ekledım lovely_biker@hot