2003 Kapadokya ve 2005 babadağ tırmanmış yarışlarının sonuçları

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.701
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Eski tarihli bu yarışların sonuçlarını kaydetmiş olan var mı aramızda? Zamanında katılmıştım ama sonuçlar internette her tarafta bulunabildiğinden bilgisayarıma kaydettiklerimin akıbetini takip etmemiştim. Şimdi aradığımda sistem değişikliklerinde vb kaybolduklarını farkettim. Kırk yılda bir yarışa gittiğimden hatıra olarak önemliydiler. O yüzden bir şekilde elinde olan arkadaşlardan paylaşmalarını rica ediyorum. 2005 babadağ yarışının haberinde tek bir fotoğrafım vardı, onu bile kaybetmişim. Gidip yarıştığıma dair fiziki tek bir hatıram yok :)
Şimdiden teşekkür ederim.

• İnanılmaz
Tepkiler: sccetin
Scudo

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
MTBTR de yazısı vardı diye hatırlıyorum ama bulamadım. Bendeki arşivlerde 2005 sonuçları olabilir, bakarım.

• Beğen
Tepkiler: delibalta

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.701
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Aybars Öge Sürücü
geleceğim bir aksilik olmazsa. Kocaeli yarışına da gidiyordum ama TEM'de bariyerleri öpünce gidemedim. Eski günlerin anısıyla vuracağız rampaya. Epey heyecanlıyım aslında, benim için çok şey ifade eden iki yarış var. ilki diğer bisikletçilerle ilk karşılaşmam olan kapadokya, ikincisi de en sevdiğim bisiklet aktivitesi olan tırmanmadan oluşan babadağ.

@gurol

ben de o yazıya güveniyordum ama yok olmuş. Arada bir aklıma geliyordu internette arıyordum ama hiçbir sonuca ulaşamadım.