Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2002 Bianchi bisikletimi İadareden kullanmak İstiyorum..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında halil bahcetepe tarafından paylaşıldı.

1. halil bahcetepe

halil bahcetepe Aktif Üye

Seviye:
    arakdaşlar 2002 bianchi bisikletim var 2002 beri zincir degişmedim city bisiklet
    tekerler yol tekeri degil ilk degişicek tekerler. bisiklet biraz ağır parcalardan kadroda sanırsam tam alü degil.. arka attırıcıyı 3 kez degiştim kadroyuda ozamanlar siyah simli boya boyamıştım. boynuz falan taktım ama askere gitmeden bisiklet alamadıgım icin elimdeki bisikleti tamir etmek istiyorum.. ilk sorunlarım şunlar..

pedala yüklendigimde pedal cat cut diye bir şey oluyor kücük anlık boşalıyor. ilk gezmek istedigim alan yalova tamir etsemmi etmesemmi karamsarım kasıma askerlıgıme cok var 2012 en kötü bisiklet alıcagım icin masrafa girmek yanlısı degilim. calışmadıgımdan dolayı ama şimdi zincir degişcem bide ruble arka attırıcı lastıkler derken 100 tl geçicek diye düşünüyorum:( bisikletlen istanbuldan ido yalova gecip su düşen şelalesi olmak üzeri gezmek istiyorum city büyük bisiklet epey ama bakım esnasında ne degişir. 2002 beri zincir degişmemiş lastıkler arta ruble attırıcı ön attırıcı degişirse en azından trudey attırıcı taktırcam simahano 2 iç lastık lastıkleri alıcagım bisikletede uyum sağlamasını ıstıyorum 28 janttı büyük ihtimal bakıcam yarın ya delta yada maltepede bir bisikletci var orayada gösterim.

sizce attırıcı 2005 degişip kullanmadım 18 vites zaten bisiklet 2004 2011 kadar catıda yatıyor. uzak yolada cıkar kadro sağlam ama bakım şart gibi zincir ruble durumu iç lastık dış tekerler kesin degişcek. acaba deltayamı gitsem yoksa maltepedeki bisikletcimemi fiyatlar ve büyük bir para cıkarsa hiç masrafa girmicem elimdekileri nasıl 100km yol yaptırım ona bakıcam