2000 TL civarı hangi bisiklet?

Tolga Ç.

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım,

Aşağıdaki seçeneklerdin birini düşünüyorum, MTB 'den yol bisikletine geçeceğim için fazla bütçe ayırmak istemiyorum şu an için. boyum 1,78 , bacak boyum 79-80 gibi. Sizce f/p olarak hangisi daha mantıklıdır? Teşekkürler.

(link)

(link)

(link)

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu üç model arasında ben Focus alırdım ama F/P bakımından daha iyi ve daha ucuz bir şey isterseniz şunlar var:
(link)
(link)

Tolga Ç.

Üye
Tepki
0
@Berke Kazankaya

Aslında önerdiğiniz bisikletleri de araştırdım, daha düşük fiyata sunduğu donanımlar daha iyi. Nedense Tr'de montajı yapılan ürünlere karşı önyargım var. Giant gibi büyük firmalar da kadroları Tayvan gibi ülkelerde üretiyorlar biliyorum ama bizzat üretimde çalışan biri olarak bisiklette dahi montaj aşamasında tr ürünlerine güvenemiyorum. Sizde sanırım Carraro var, kadrodan memnun musunuz, bisikletin beğenmediğiniz bir yönü var mıdır, kronik ses, mekanik sorun vs? Teşekkürler.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tolga Çakmak

Kadrodan memnunum, ayakta sürerken de esneme hissetmiyorum sertlik bakımından iyi diğer parçalarında da herhangi bir problem yaşamadım.
Forumda kullanan 3-5 kişi var onlardan da henüz bir şikayet gelmedi.
Daha ayrıntılı bilgi için şu konuya bakabilirsiniz: (link)

Tepki
7
2300 civarına çıkarsanız mosso 722 de alternatif olabilir 105 setli.Ama carraro larda memnuyetsizlik bende görmedim.Jantlardan şüphem vardı ondanda memnun herkes ön yargıyı aşmalısınız bence.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Focus Culebro 4.0 kullanıyorum incelememi de yaptım forum üzerinden konularıma bakarak bilgilenebilirsiniz.

Tolga Ç.

Üye
Tepki
0
@Tolga Çelebi

Adaş konunu buldum, teşekkürler. Şu an en yakın olduğum bisiklet de bu zaten, biraz ikinci el arayışlarındayım öncelikle, trek yada scott. Olmazsa sanırım Focus Culebro 4.0'e yöneleceğim.